Post

Linia prysznicowa Hansgrohe Rainfinity

Linia prysznicowa Hansgrohe Rainfinity otwiera nowy wymiar kąpieli pod prysznicem dzięki połączeniu innowacyjnej technologii, stylowego designu i najwyższej jakości.

Wklęsły kształt i innowacyjne przyłącze ścienne, które sprawia, że konwencjonalne ramię prysznicowe staje się zbędne, sprawiają, że Rainfinity wyznacza trendy. Nowoczesna powierzchnia w eleganckiej, matowej bieli i współczesny grafit tarczy strumieniowej o prostej strukturze stanowią wizualną atrakcję łazienki.

Rainfinity to prysznic, który otula wodą całe ciało od stóp do głów. Jednak dzięki innowacyjnemu przyłączu ściennemu, również głowa może być chroniona przed strumieniem, ponieważ nachylenie głowicy prysznicowej można regulować w zakresie od 10 do 30 stopni, co gwarantuje komfortową pozycję pod prysznicem, która w razie potrzeby pozwala zachować suchość twarzy i włosów. Wrażenie kąpieli jest dodatkowo wzmocnione przez lekko wklęsłą powierzchnię strumienia i rozproszone rozmieszczenie otworów w tarczy strumieniowej. To połączenie sprawia, że strumień wody nie ogranicza się jak zwykle do głowy i ramion, lecz miękko otula całe ciało.

prysznic

Trzy rodzaje strumienia głowicy prysznicowej Rainfinity zmieniają codzienny prysznic w naprawdę niezwykłe doznanie. Znajdź maksymalne odprężenie w mikroskopijnym strumieniu w trybie PowderRain. Tysiące kropelek otula ciało wodnym kocem - zmysłowy, niezwykle cichy program wellness. Umieszczony w centralnej części tarczy strumieniowej tryb Intense PowderRain ze skoncentrowanym strumieniem sprawia, że spłukiwanie szamponu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Przypominający pojedyncze sznury pereł, orzeźwiający RainStream rozpieszcza biorących prysznic dzięki stałej, wysokiej intensywności strumienia oraz masażowi ramion i pleców. W główce prysznicowej RainStream zastąpiony jest przez strumień MonoRail, który dzięki ukierunkowanym, silnym strumieniom inspirowanym metodą Kneippa zapewnia kojący efekt regeneracji ramion i nóg.

Szeroka gama produktów Rainfinity oferuje wiele możliwości wyposażenia prysznica w zależności od indywidualnych potrzeb: montaż ścienny lub sufitowy, głowica lub główka prysznicowa, z jednym lub trzema rodzajami strumienia, główka prysznicowa w tradycyjnym kształcie lub w geometrycznym kształcie drążka - swoboda projektowania nie ma końca. W ofercie znajduje się również Showerpipe - system prysznicowy składający się z głowicy i główki prysznicowej oraz drążka prysznicowego - jako zupełnie nowy archetyp wzorniczy z praktycznymi półkami i oddzielnym, ukrytym sterowaniem. Prysznic naramienny ze zintegrowaną półką jest nie tylko wizualną ozdobą łazienki, ale także zapewnia miejsce na wszystkie kosmetyki.