Post

Projekty DIY do łazienki

Wiele projektów może uaktualnić łazienkę do pokoju, który chcesz, aby był przy różnych kosztach. Istnieją alternatywy, jednak, aby wyjść i wydawać pieniądze na drogie uaktualnienia i dodatki. Oto kilka pomysłów na łazienkę do-it-yourself, aby nadać łazience dodatkowy blask, którego szukasz.

Stwórz kreatywny dodatek

Wiele sklepów posiada kreatywne akcesoria, które mogą być wykorzystane do personalizacji łazienki. Wykonując kilka prostych czynności, możesz stworzyć jedyny w swoim rodzaju dodatek do łazienki, którego nie kupisz w żadnym sklepie. Na przykład, możesz wziąć prostą drewnianą figurkę, która łaskocze Twoją wyobraźnię, wywiercić w niej otwory od góry do dołu i stworzyć unikalny uchwyt na szczoteczkę do zębów. Użyj swojej kreatywności, aby stworzyć magię w swojej łazience, która jest wyjątkowa i ty.

Farba, farba, farba

Istnieje tak wiele niedrogich i szykownych aktualizacji, które możesz zrobić w łazience z odrobiną farby i całą masą wyobraźni. Możesz dodać pizzazz do nudnego lustra łazienki tworząc wzór z taśmą malarską i trochę farby w sprayu. Ty możesz iść lokalny pchli targ i znajdować relikt który ty możesz ożywiać łazienka boczny stół z niektóre farbą spray i niektóre czas. Ściana może być przekształcony w dzieło sztuki z niektórych poręcznych szablonów ściennych i trochę tłuszczu łokcia, lub można użyć apliki winylu akcentować ścianę, lub poszczególnych płytek przełamać powłóczyste ściany.

Nawet małe rzeczy, takie jak

łazienka

dding trochę kolor lub tworzyć niektóre przyciągające wzrok wzory mogą wziąć łazienkę do następnego poziomu. Czy masz szafkę na leki, które chcesz dać jakieś dodatkowe funkcje? Niektóre farba kredowa do tyłu drzwi szafki na leki może dodać miejsce, aby dodać organizację lub miejsce do bazgrołów podczas kończenia swój poranny reżim skóry.

Małe akcenty robią różnicę

Możesz zrobić fajny dywanik akcentowy z odrobiną poliuretanowej liny i taśmą maskującą, który doda odrobinę polotu. Masz lustro, które krzyczy "zwykły" i miłość do wszystkich rzeczy morskich? Możesz dodać kilka krawędzi liny do tego lustra, aby nadać mu trochę morskich nóg.

Kreatywne półki i kosze

Stworzenie idealnego rustykalnego regału w łazience może być tak proste, jak dodanie kawałków gałęzi z podwórka do kupionych w sklepie półek lub kawałków deski. Chcesz dodać trochę organizacji do łazienki, która jest w 100% twoja? Zakup kilka koszy z siatki drucianej, wydrukuj szablon w ulubionej czcionce i użyj go jako wzór do indywidualizacji kosza w swoim ulubionym alfabecie. Weź podstawowy kosz do pogrubienia z wzorzystymi arkuszami, które podkreślają Twój styl.

Kluczem do majsterkowania w projektach łazienkowych jest pozwolenie, aby Twoja kreatywność prześwitywała w projekcie. Możesz wziąć prawie wszystko i dodać osobistą flarę, która może zapewnić wizualny impuls do pokoju. Kluczem jest przyjęcie planu, aby osiągnąć swój projekt, wykonać i cieszyć się!