Post

Przewodnik po przebudowie łazienki: 3 odświeżacze do pokoju, które można zrobić w mniej niż tydzień

Za każdym razem, gdy odwiedzasz swoich przyjaciół, zastanawiasz się: jak udało im się sprawić, by ich łazienka wyglądała tak przytulnie, elegancko i przestronnie? Nie widujesz ich zbyt często w ich własnym otoczeniu, ale kiedy to robisz, zawsze czerpiesz inspirację i czujesz pokusę, aby nadać łazience nowy wygląd i dostosować ją do specyfiki Twojej własnej przestrzeni wewnętrznej. Jeśli szukasz tanich i szybkich sposobów na wprowadzenie kilku zmian w wystroju, oto trzy odświeżacze do łazienki, których możesz spróbować. Abyś wiedział, że są one niezwykle wygodne i mogą zostać ukończone w mniej niż tydzień.

Dodawanie Kontrastów w celu wyeliminowania efektu Pustego płótna. W teorii, biała łazienka brzmi niesamowicie. Od razu myślisz o dziewczęcych, całkowicie białych próżniakach i okrągłych lustrach ze srebrnymi drawnianymi ramami, bezbarwnych niestandardowych szafkach, wysokim suficie i nieskazitelnych ścianach. Jednak ci, którzy wprowadzają teorię w życie, szybko zdają sobie sprawę, że bez względu na to, jak obszerna może się wydawać biała łazienka, w pewnym momencie nieuchronnie będzie postrzegana jako puste płótno. Jak można przywrócić do życia tę nieco sztywną i zdepersonalizowaną przestrzeń w ciągu około siedmiu dni? Wybierz idealną paletę kolorów, pomaluj ściany, zaprojektuj lub zamów zestaw kolorowych niestandardowych szafek łazienkowych, dodaj porcelanowe płytki i zainwestuj w eleganckie, polerowane akcesoria.

Pozbądź się przestarzałej próżności. Stara próżność wykonana z ciemnego drewna rzadko znajduje swoje miejsce w nowoczesnej łazience. W tym przypadku najprostszym rozwiązaniem tego problemu jest zamówienie nowego u lokalnego specjalisty w zakresie niestandardowych projektów łazienkowych i/lub przebudowy łazienek. Jeśli chcesz po prostu zmodernizować istniejącą, zwróć uwagę, że prosta modernizacja wymagałaby kilku warstw farby w jasnym kolorze, nowej baterii umywalkowej, lustra, blatu i nowego, błyszczącego sprzętu. Oto kolejna rada, którą możesz zastosować: okrągłe lustro z ramką Art Deco może być umieszczone pomiędzy dwoma zabytkowymi kinkietami, aby dodać odrobiny blasku Twojej przestrzeni wewnętrznej.

Przekształć gabinet lekarski w najlepszą opcję przechowywania. Z drugiej strony, jeśli wolisz porzucić gigantyczne lustro, które tak naprawdę nie znajduje swojego miejsca w twojej łazience, rozważ zastąpienie go 4 lub 5-calową niestandardową szafką, którą możesz wykorzystać do przechowywania swoich codziennych, niezbędnych rzeczy. Ten typ szafki na lekarstwa nie zajmuje dużo miejsca, więc nie wpłynie to w żaden sposób na wygląd i samopoczucie Twojej łazienki. Co więcej, klasyczne wzory obracające się wokół lustrzanych wnętrz i ramki ze szczotkowanego niklu są na razie gotowe i mogą uzupełnić metaliczne akcenty Twoich łazienkowych akcesoriów i okuć.