Post

Nowe produkty firmy Porter

Przedstawiamy gamę nowych produktów firmy Porter - wolnostojącą wannę i wannę kamienną Clyde, zestaw wannowy mini Pelham oraz grzejnik ręcznikowy od podłogi do sufitu.

Wolnostojąca wanna Clyde

Metalowe toaletki Clyde to harmonijne połączenie linii, formy i proporcji z prostą dębową szufladą z frontem push-front, umożliwiającą dodatkowe przechowywanie. Wanna jest teraz dostępna jako wolnostojący modułowy element, pozwalający na zbudowanie wokół niego własnych potrzeb kąpielowych i prysznicowych. Każda wanna jest formowana i wykańczana w Wielkiej Brytanii z wyselekcjonowanego mosiądzu i jest dostępna w czterech wykończeniach metalowych Portera - antyczny mosiądz, polerowany mosiądz, srebrny nikiel i polerowany chrom.

Wanna kamienna Clyde

Wanna kamienna Clyde dostępna jest w szerokiej gamie kamieni naturalnych i marmurów i stanowi imponujący element wystroju. Wanna jest imponująca, a jej waga daje poczucie solidności i trwałości. Aby nie odwracać uwagi od monolitycznej formy wanny, Porter zdecydował się na system napełniania z przelewem i bocznymi elementami sterującymi z serii Pelham.

Wyroby mosiężne Pelham

Mosiężna armatura Pelham jest wyrafinowana i elegancka dzięki eleganckiemu zaokrągleniu baterii mieszających. Armatura Pelham dostępna jest w wersji trzy- lub jednootworowej, zarówno w wersji ściennej jak i natynkowej, w czterech wykończeniach metalowych - mosiądz antyczny, mosiądz polerowany, nikiel srebrny i chrom polerowany.

Porter Bathroom powstał z myślą o wprowadzeniu cichego luksusu do każdej łazienki. Z językiem projektowania, który jest raczej rzemieślniczy i powściągliwy niż ozdobny, Porter kształtuje ponadczasowe elementy, a nie podąża za modą. Każde dzieło jest podyktowane pięknem i trwałością naturalnych materiałów, które tworzą estetykę Portera.