Post

Projektowanie Remodel Twojej łazienki

Jeśli nigdy wcześniej nie projektowałeś nowej łazienki, jest mało prawdopodobne, że pomyślisz o wszystkim z wyprzedzeniem. Czy to średnia ilość miejsca potrzebnego na toaletę, zlew lub wannę, czy też subtelna, ale skuteczna strategia projektowania, aby zapewnić, że kochasz swoją nową przestrzeń łazienkową, ważne jest, aby zrobić odpowiednią ilość badań przed skokiem do procesu podejmowania decyzji. Spójrzmy na kilka ważnych rzeczy do zapamiętania przy projektowaniu nowej łazienki dla domu.

Koszty

Być może najczęściej niedoceniany jest ogólny koszt przebudowy łazienki. Jest tak wiele więcej niż tylko ponowne kafelkowanie lub malowanie. Plus, nie będzie prawie zawsze dodatkowe koszty, że nie myślisz o, więc będziesz chciał mieć bufor dla nieoczekiwanych kosztów, jak również. Jeśli jesteś przebudowy na budżet, to dobrze wiedzieć, że istnieją pewne wskazówki i sztuczki, aby obniżyć koszty przebudowy łazienki. Po prostu należy być skłonnym do umieszczenia w czasie, aby zaplanować i wykonać ten plan.

Na przykład, można obniżyć koszty pracy poprzez zainstalowanie nowej toalety samodzielnie. Jest to dość prosty projekt, który zazwyczaj zajmuje godzinę lub mniej. Większość "przeciętnych" ludzi jest w stanie wykonać go z powodzeniem. Inne instalacje, oczywiście, powinny być prawdopodobnie wykonane przez profesjonalistę lub kogoś z pewnym doświadczeniem.

Ukryj toaletę

Oczywiście nie chodzi nam o to, że należy ukryć toaletę. Ale klasyczną sztuczką projektanta łazienek jest upewnienie się, że toaleta nie jest pierwszą rzeczą, którą widzisz, gdy wchodzisz do łazienki lub otwierasz drzwi do łazienki. Po prostu nie jest to najprzyjemniejszy widok do oglądania. Możesz uniknąć nieprzyjemności, mając coś nieco bardziej estetycznego, co przywita Cię w drodze do łazienki.

łazienka

Weź pod uwagę styl vintage

Wykorzystanie płytek vintage na swoją korzyść może być niezwykle sprytnym posunięciem. Nie tylko zmniejszy to koszty usunięcia tej starej płytki (która mogła być ustawiona z tonami betonowych warstw i drucianej listwy, co sprawi, że proces usuwania będzie powolny i kosztowny), ale także doda unikalny element do Twojej zupełnie nowej łazienki. Jeśli takie rozwiązanie ma sens w przypadku Twojej łazienki, nie wahaj się: postaw na vintage!

Rozmieszczenie

Aby z powodzeniem zaprojektować łazienkę, będziesz musiał wykorzystać trochę swoich umiejętności matematycznych. Aby to zrobić, będziesz musiał znać przybliżony rozmiar przeciętnej wanny, toalety, zlewu, i tak dalej. W przeciwnym razie można skończyć z źle zaprojektowanej przestrzeni, która czuje się ciasno i niewygodnie, a nie marki, czyste, nowe oazy, które zasługują.

To samo dotyczy rzeczy, takich jak wysokość zlewu. Pomyśl o typowej wysokości dla blatu, a następnie rozważyć, czy sam zlew dodaje żadnej wysokości, jak to prawdopodobnie zrobić różnicę w łatwości i komfortu użytkowania. Nie można przesadzić z analizą, jeśli chodzi o projektowanie nowej łazienki.

Dowiedz się więcej na stronie: http://urzadzamy-mieszaknie.pl/