Post

Remont łazienki dla nastolatków: Powrót do szkoły

Lato już prawie się skończyło, a teraz nadszedł czas powrotu do szkoły. Wkrótce wszyscy w Twoim domu będą walczyć o swój czas w łazience każdego ranka. Nastolatki są w wieku, w którym naprawdę dbają o swój wygląd, więc wymagają więcej czasu, aby przygotować się każdego dnia.

Oto kilka ważnych pomysłów na przebudowę łazienki, które złagodzą stres związany z posiadaniem nastolatków.

Daj im przestrzeń do oddychania

Możesz nie pamiętać swoich nastoletnich lat, ale jako przyjazne przypomnienie, nastolatki wymagają dużo przestrzeni. Dodanie dodatkowego miejsca do przechowywania w łazience jest idealnym rozwiązaniem. Wdrażając więcej miejsc do przechowywania dla nastolatków w domu, będą oni mogli łatwo znaleźć swoje rzeczy.

Większe jest lepsze

Im mniej czasu Twoje nastolatki spędzają na walce o przestrzeń, tym lepiej. Dodaj miejsce, w którym każdy będzie mógł się przygotować bez poczucia pośpiechu i walki o lustro i miejsce na blacie. Podwójna umywalka może zmienić świat w Twojej łazience.

łazienka

Dodatkowe gniazdka elektryczne

Jeśli rano z łazienki korzysta kilka osób jednocześnie, oznacza to, że więcej urządzeń fryzjerskich jest używanych w tym samym czasie. Dodaj więcej gniazdek elektrycznych, aby zapewnić każdemu odpowiednią ilość soku potrzebną do przygotowania się do szkoły.

Oddziel chłopców od dziewcząt

Zarówno nastoletnim dziewczynom, jak i chłopcom przygotowanie się do szkoły może zająć mniej więcej tyle samo czasu. Wyobraź sobie, że muszą czekać godzinę tylko po to, aby każdego ranka móc skorzystać z łazienki? Dodając kolejną łazienkę do domu, można wyeliminować ten problem, nawet jeśli wszystko, co można mięśni jest pół łazienki.

Przestrzeń w łazience nie zawsze jest konieczna

Nie musisz dodawać kolejnej łazienki lub zwiększać przestrzeni w istniejącej, aby zaspokoić potrzeby Twojej rodziny. Spróbuj przemodelować sypialnie na tyle, aby każdy mógł pielęgnować się w swoich pokojach. Dzięki wielu urządzeniom fryzjerskim, prywatnej siłowni i innym niezbędnym rzeczom w każdej sypialni, Twoje nastolatki będą gotowe w mgnieniu oka i z mniejszym wyzwaniem.

Gorąca woda

Każdy dom boryka się z problemem gorącej wody. W zbiornikach z ciepłą wodą jest tylko tyle wody, ile jest dostępne i nie trwa długo, zanim ktoś utknie z zimnym prysznicem. To jest, gdzie na żądanie podgrzewacz wody staje się bardzo przydatne.