Post

Dokonywanie właściwego wyboru: Różne rodzaje wanien Walk-In

Wanny walk-in są bardzo wygodne z wielu powodów. Niezależnie od tego, czy masz problemy z poruszaniem się, jesteś osobą starszą, czy wolisz bardziej relaksującą kąpiel, wanna walk-in jest doskonałym dodatkiem do Twojego domu.

Wanny walk-in to coś więcej niż tylko doświadczenie jak w spa, to także zachęta do zdrowszego trybu życia i lepszej jakości życia dla osób w każdym wieku.

Oto kilka rzeczy, które musisz wiedzieć, aby wybrać idealną wannę do swojego domu.

Podstawowe cechy wanien Walk-In

Poślizgnięcia i upadki często zdarzają się w wannie lub pod prysznicem. Każdego roku w łazienkach dochodzi do kilku takich incydentów, a w jeszcze większym stopniu dotyczy to osób starszych.

Wanny Walk-In to prosty sposób na zapewnienie większego bezpieczeństwa w łazience bez konieczności rezygnowania z przestrzeni i rozmiarów.

Cechy, które sprawiają, że wanny Walk-In są bezpieczniejszeZamykane drzwi.

Wanny są wyposażone w wodoszczelne drzwiczki, które można otworzyć do wewnątrz lub na zewnątrz i które bardzo łatwo zamknąć.

Stopień.

Stopnie są idealnie rozmieszczone na wysokości od 3 do 7 cali, dzięki czemu nie musisz się martwić o równowagę i podnoszenie nóg zbyt wysoko.

Wbudowane krzesło.

Krzesła te ułatwiają wygodną kąpiel, zmniejszając jednocześnie ryzyko poślizgnięcia się i upadku.

Główka prysznicowa.

Jeśli chcesz usiąść podczas kąpieli i z łatwością całkowicie umyć ciało, to jest to zbawienne rozwiązanie.

Większa wanna.

Z wanną typu walk-in zyskujesz luksus spa w swojej łazience. Te wanny są około dwóch i pół stopy, która jest głębsza niż tradycyjne wanny.

Rodzaje wanien walk-in

Poniżej znajdują się główne rodzaje wanien Walk-In, z których możesz wybierać:

Wanny z hydromasażem (Whirlpool Walk-in Tubs)

Wanny z hydromasażem są podobne do gorących wanien z dyszami, które wytwarzają małe szampańskie bąbelki. Wanny te mają również grzałki, które utrzymują ciepło i przyjemne ciepło. Wanny z hydromasażem są jednym z najlepszych wyborów dla zmniejszenia bólu mięśni i są korzystne dla osób z artretyzmem.

wanna

Wanny z odpływem

Wanny z hydromasażem są jednym z prostszych typów i skupiają się na bezpieczeństwie. Wanny te posiadają poręcze, antypoślizgowe podłogi i wbudowane siedzisko. Odpływy szybko uwalniają wodę, dzięki czemu szybciej można się z niej wydostać.

Wanny do hydroterapii i aeroterapii

Ten typ wanny posiada wilgotne, ciepłe powietrze, które jest doskonałe do leczenia problemów z układem oddechowym. Przy częstym korzystaniu z tego typu wanien, stan Twoich zatok na pewno się poprawi. Gorąca woda jest idealna do rozluźnienia napiętych mięśni. A dysze powietrzne masują układ krążenia i układ odpornościowy.

Wanny Bariatryczne Walk-In

Jeśli posiadanie szerszej wanny jest ważne ze względu na Twoją wagę i rozmiar, wanny bariatryczne są właśnie dla Ciebie. Są one przeznaczone dla każdego, niezależnie od wzrostu, a ich waga może wynosić nawet do 600 kg. Wanny te są wyposażone w niskie stopnie, podłogi z fakturą i uchwyty.

Kombinowane wanny Walk-in

Jeśli chcesz mieć zarówno wannę, jak i prysznic w jednym, to jest to najlepszy wybór. Niektóre prysznice mają ręczną rączkę, którą po zakończeniu kąpieli umieszcza się na uchwycie. Można również wybrać stałe głowice prysznicowe, które są mocowane na miejscu.

Dowiedz się więcej: http://urzadzamy-mieszaknie.pl