Post

4 najważniejsze wskazówki, jak stworzyć oszałamiające zimowe wnętrza

Pomimo wilgotnej i ponurej pogody, zima jest idealną porą roku, aby przeprowadzić w łazience bardzo potrzebną zmianę.

W tych chłodniejszych miesiącach nie tylko Twoja garderoba wymaga zmian. Śledzę najnowsze trendy w projektowaniu łazienek i przedstawiam 4 najważniejsze wskazówki, które pomogą Ci stworzyć olśniewające "zimowe wnętrza".


Tradycyjny zwrot

Tradycyjne łazienki z nutką szaleństwa zajmują wysokie miejsce na naszej liście zimowych trendów. Łazienki w stylu historycznym mają ponadczasowy wygląd, ale łącząc tradycję z nowoczesnymi elementami i zaskakującymi detalami, możesz naprawdę pomóc przenieść styl łazienki na wyższy poziom.

Spraw, aby baterie i głowice prysznicowe stały się centralnym punktem łazienki, aby naprawdę wcielić się w ten styl.

Zobacz, jak wygląda nasza łazienka w stylu "Zaczarowanej zimy


Kolorowe fugi

Kolorowe fugi to kolejny trend, który uwielbiamy w VictoriaPlum.com HQ. Jest to tak prosty sposób na zmianę wyglądu Twojej łazienki. Chociaż fugi w jaskrawych kolorach wyglądają niesamowicie, zwykła szara fuga może naprawdę pomóc wyróżnić Twoje płytki i stworzyć charakterystyczny element w każdej łazience.

Ciemna fuga w połączeniu z jasnymi, białymi płytkami może stworzyć naprawdę imponujący efekt.


Blokowanie kolorów

Odważne kolorowe ściany są znane od jakiegoś czasu, ale zaczynamy dostrzegać ludzi tworzących bloki kolorystyczne z płytek podłogowych i ściennych - naszym zdaniem to niesamowite! Uwolnij swojego wewnętrznego projektanta wnętrz, używając kolorowych płytek i odśwież swoją łazienkę bez konieczności wymiany całego wyposażenia.

Stwórz charakterystyczną ścianę z tymi wspaniałymi płytkami w kolorze norki z naszej serii Annecy.


Fantazyjna funkcjonalność

Wszyscy potrzebujemy odrobiny funkcjonalności w naszych łazienkach, ale ten trend przypomina nam, że to nie musi być nudne i że możemy połączyć funkcjonalność ze stylem. Dodanie tych małych, fantazyjnych akcentów w łazience to świetny sposób na nadanie osobowości typowemu, nijakiemu pomieszczeniu.

Uważamy, że te akcesoria i prysznic w kolorze różowego złota z kolekcji Spencer to świetny sposób, aby odmienić swoją łazienkę, dodając jej odrobinę fantazji!

Dodaj trochę modnych metalików do swojej zimowej aranżacji łazienki


Zostań zimowym zwycięzcą

Mamy mnóstwo świetnych pomysłów i porad dotyczących zimowej łazienki, które pomogą utrzymać w niej ciepło i stylowy wygląd. Kliknij na dowolne z poniższych łączy, aby dowiedzieć się więcej.

  • Przygotuj swój dom na zimę
  • Zimowy ogrzewacz: Jak w pełni wykorzystać zimowy prysznic
  • Jak oszczędzać ciepło w domu
  • Zobacz, jak to wygląda: Zaczarowana zima
  • Get the Look: The Lodge