Post

Wracamy do natury: Płytka ceramiczna w Tonach Ziemi

Inspirowane kolorami spotykanymi na zewnątrz, tony ziemi są kojącymi odcieniami, które wprowadzają spokój i ciszę natury do Twojego domu. Płytka ceramiczna stanowi doskonałą okazję do włączenia odcieni ziemi do wystroju wnętrza. Zanim przeskoczysz do konkluzji, nie mówimy tylko o gamie brązów i beżów, ale o wielu unikalnych możliwościach projektowych, wszystkie zakorzenione w kolorach ziemi (pun intended). Oto kilka pomysłów na płytki z odcieniami ziemi, aby zasiać ziarno kreatywności i zacząć.

Płytka Wood-Look

Płytka Wood-look stanowi podwójny czynnik dekoracyjny wow-factor łączący wygląd drewna z odcieniami ziemi (oczywiście, zaawansowane techniki produkcji płytek ceramicznych pozwalają na płytki Wood-look w prawie każdym kolorze). Z płytką ceramiczną Wood-look można układać wszystko, od ciepłych brązów po eleganckie szarości, w prostych lub złożonych wzorach.> Poznaj więcej pomysłów na płytki Wood-look.

Płytka Stone-Look

Podobnie jak płytka o wyglądzie drewna, płytka o kamiennym wyglądzie jest wspaniałym wzorem do łączenia z odcieniami ziemi. Dostępne są różne rodzaje płytek - od beżowych kamiennych lub wielokolorowych płytek o wyglądzie listew (jak na zdjęciach powyżej), poprzez marmur i granit, aż po gigantyczne wzory kamieni szlachetnych. Ważną rzeczą jest, aby wybrać ton ziemi, który najlepiej uzupełnia swoją przestrzeń.

Wzorzysta płytka z odcieniem ziemi

Połącz kolor swoich płytek w odcieniu ziemi z kreatywnym wzorem płytek, aby uzyskać niepowtarzalny wygląd. Opcje obejmują geometryczne wzory, motywy kwiatowe, wzory inspirowane Art Deco i wszystko pomiędzy. Szczególnie podoba nam się gra wzorów w odcieniach ziemi na górze płytki backsplash i podłodze w łazience.

Płytka z metalicznym kamieniem ziemnym

Tony ziemi i... wygląd metalu? Być może nie jest to pierwsza kombinacja, która przychodzi do głowy, ale oczywiście działa - wystarczy spojrzeć na dwie piękne ściany łazienki powyżej. Podczas gdy pierwsza z nich łączy w sobie ciemny brąz, miedź i czerń, tworząc nastrojowy klimat, druga wykorzystuje złote beżowe płytki, aby stworzyć wrażenie luksusu. Uwielbiamy to, jak tekstura odgrywa rolę w obu projektach, dając zupełnie inne efekty.

Płytka Greige Earth Tone

Szary (beżowo-szary lub szaro-szary beż) jest neutralnym trendem w aranżacji wnętrz i doskonałym wyborem tonów ziemi. Użyj szarości, aby połączyć beż/brąz i szaro-czarny odcień, jak na pierwszym zdjęciu powyżej, lub zdecyduj się na płytkę w odcieniu szarości, aby uzyskać rustykalny wygląd (drugie zdjęcie).

Płytka z czerwonym tonem ziemi

Czerwone płytki przypominają naturalne czerwone glinki znalezione w ziemi, z których część jest rzeczywiście używana do produkcji płytek ceramicznych. Niezależnie od tego, czy chodzi o rustykalne, ręcznie robione płytki, czy też majestatyczny wygląd kamienia, czerwone płytki dodadzą Twojej przestrzeni bogaty wygląd i pocieszającą atmosferę.

Trójwymiarowy Dachówka Tonowa Ziemi

Sparuj odcienie ziemi z unikalną, trójwymiarową powierzchnią, aby dodać Twojej płytce wizualną teksturę. Możliwości są tak zróżnicowane, jak tekstury występujące w naturze, dlatego należy zbadać różne wymiary i możliwości kolorystyczne, aż do momentu znalezienia idealnej kombinacji.

Objawienie w pięknie natury - w domu

Mamy nadzieję, że znaleźliście odpowiedni ton ziemi i wzór płytek do waszego domu. Aby uzyskać więcej inspiracji, zapoznaj się z naszymi stylami dachówek zainspirowanymi upadkiem, zastanów się nad psychologią koloru swoich dachówek i wyjdź na zewnątrz! Jakie jest lepsze miejsce na znalezienie kolorów płytek inspirowanych naturą niż sama natura?