Post

Trendy kafelkowe: Kafelki porcelanowe z manometrem

Po pierwsze, zapytajmy: czym jest płytka porcelanowa?

Płytka gresowa kaflowa to specjalnie produkowana płytka gresowa z bardzo dużymi panelami/płytami (do 10 x 15 stóp o grubości 6 -12 mm). Ze względu na wytrzymałość porcelany o dużym rozmiarze i cienkiej głębokości, te panele/płyty są uniwersalnym rozwiązaniem dla projektów komercyjnych i mieszkaniowych, od blatów, przez ściany prysznicowe, aż po meble i okładziny zewnętrzne.

Płytka porcelanowa w całości z białego marmuru w kształcie kostki.

Biała porcelanowa płytka o marmurowym wyglądzie natychmiast rozjaśnia każde pomieszczenie. Zastosowane panele o dużych rozmiarach tworzą bezspoinowy i gładki wygląd, a linie fug są tak delikatne, że prawie niemożliwe jest określenie, gdzie zaczynają się i kończą. Miękki wzór z kamienia księżycowego z matowym wykończeniem to doskonały, czysty i spokojny wygląd blatów, tylnych rozpylaczy i wysp kuchennych, dzięki czemu mniejsze przestrzenie wyglądają na większe niż są w rzeczywistości.

Kosmiczna płytka porcelanowa z marmurkiem w kształcie kostki

Czy opuściliśmy ziemską orbitę? Nie, jesteśmy po prostu świadkami galaktycznego piękna tych kosmicznych płytek porcelanowych o wyglądzie marmuru. Różne kolory i unikalne wzory tych płytek porcelanowych dobrze współgrają z niestandardowymi aplikacjami mebli, gwarantując uzyskanie unikalnego elementu i dodając organiczny ruch i przepływ w każdej przestrzeni. 

Mieszanie i dopasowywanie z kafelkami porcelanowymi z manometrem 

Twoje oczy dryfują w kierunku tej hipnotycznej, szarej podłogi, a następnie w górę majestatycznych, białych ścian. Glazurowane płytki porcelanowe są niezwykle uniwersalne i pasują do wielu różnych kolorów, wzorów i wykończeń. Wykorzystując ich ogromne rozmiary, można zachować ciągłość stylu, co jest po prostu niemożliwe w przypadku mniejszych płytek.

Kafelki porcelanowe teksturowane

Płytka porcelanowa z fakturą dodaje każdemu pomieszczeniu doskonałego akcentu i faktury. Bez względu na to, jak subtelne i odważne są pomysły na płytki porcelanowe z fakturą, są one nieskończone. Płócienno-fabrykatowy wygląd porcelanowych płytek w salonie nad kafelkami zmiękcza przestrzeń stworzoną do wypoczynku, jednocześnie korzystając z zalet zdrowotnych i łatwej pielęgnacji.

Akcentowana płytka porcelanowa z manometrem

Podczas gdy gładkie płytki porcelanowe mogą najlepiej stworzyć ten godny pozazdroszczenia wygląd, który doda pomieszczeniu blasku i ekspansji, te gładkie płaszczyzny stanowią również idealne płótno dla pięknie wkomponowanego akcentu. Dywan z kafelkami", jak widać na powyższym zdjęciu w jadalni, nadaje pomieszczeniu ostrość i wyrazistość, nie tracąc przy tym atmosfery ponadczasowego luksusu.