Post

Trendy 2020: Industrialna elegancka płytka

Nasze obchody Narodowego Dnia Płytki jeszcze się nie skończyły! Poszerzamy zakres obchodów o kolejne spojrzenie na topowy trend płytek 2020. W przeciwieństwie do ciepłej atmosfery wyrafinowanego wyglądu naturalnego drewna, który podkreśliliśmy w zeszłym tygodniu, w tym tygodniu kładziemy nacisk na design miejski i jego wyjątkowe cechy estetyczne. Opcje dachówek o wyglądzie metalu i betonu wzbogacają otoczenie szykownym kunsztem, a jednocześnie otwierają drzwi na nieskończone możliwości stylu.

Nie wierzcie nam na słowo. Niech te imponujące przykłady z Instagramu będą mówiły.

Płytka z wytłaczaną blachą metalową

To pomieszczenie udowadnia, że blaszany wygląd pewnie wpisuje się w wystrój wnętrza. Strukturalna, skorodowana, wgnieciona i nieostra, ta płytka o wyglądzie blachy nadaje niepowtarzalny metropolitalny charakter i świetnie wygląda zarówno na podłogach, jak i na ścianach.

Płytka z lekkiego betonu typu Look

Stwórz przemysłowy nastrój z lekką betonową ścianą z płytek (beton to nie tylko podłoga!), wyeksponowanym oświetleniem wiszącym na żarówce i minimalistycznym wystrojem.

Utlenione i faliste płytki z blachy trapezowej

Inny metalowy wygląd, ale zupełnie inna konstrukcja. Ta blacha-wygląd płytka jest mocno pofałdowana, aby nadać jej odważną jakość 3D i oksydowane na unikalne zróżnicowanie kolorów. 

Płytka Blue Grunge

Płytki "Grunge" pokrywają większość powierzchni tej łazienki, ale przestrzeń jest daleka od broni. Uwielbiamy, jak białe lustra, umywalki i drzwi prysznicowe wystają na matowe niebieskie płytki.

Płytka z nieskazitelnie czystego metalu

Dachówka o wyglądzie metalu nie musi być oksydowana ani zniekształcona - ta srebrna metaliczna płytka jest idealnie nieskazitelna w układzie szewron / kostka 3D.

Płytka z ciemnego betonu typu "Dark Concrete-Look

Zwykle wyobrażamy sobie jasny wzór, gdy myślimy o betonie, ale ta ciemna betonowa płytka jest kuszącą alternatywą. Duże rozmiary płytek tworzą niemal bezspoinowy wygląd, wzmocniony monochromatyczną paletą kolorów przestrzeni.

Płytka o przemysłowej stylistyce i wytrzymałości

Stwórz w swoim domu lub firmie miejski klimat dzięki materiałowi, który charakteryzuje się zarówno stylem przemysłowym, jak i wytrzymałością. Trwałość i odporność płytek ceramicznych na zarysowania, plamy, bakterie, wilgoć i ogień czynią je idealnym wyborem dla każdego zastosowania.