Post

5 elementów wystroju łazienki, które ułatwią Ci życie

Chociaż uwielbiamy projektować i produkować stylowe, modne produkty do Twojej łazienki, tutaj, w Victoria Plum, wygoda jest na pierwszym miejscu!

W czasach, gdy czas staje się tak cenny, ostatnią rzeczą, jaką każdy z nas chciałby robić, jest spędzanie czasu na czyszczeniu lub pielęgnacji łazienki. I tu z pomocą przychodzi nasz innowacyjny zespół projektantów produktów. Dzięki kilku drobnym zmianom i sprytnemu wykorzystaniu technologii, nasze produkty ułatwią Ci życie.

Wszystkie te małe, oszczędzające czas projekty sumują się, więc jeśli dopiero zamierzasz rozpocząć pełny remont łazienki, pokażemy Ci, jak połączyć je w jedną wspaniałą, oszczędzającą czas i wysiłek łazienkę!


1. Zainstaluj kabinę prysznicową z łatwoczyszczącym szkłem

Szkło łatwoczyszczące oznacza, że mniej czasu poświęcasz na konserwację kabiny prysznicowej, a więcej na czerpanie z niej przyjemności!

Dzięki nowoczesnej technologii zaparowane i nieestetyczne kabiny prysznicowe mogą wkrótce odejść w przeszłość. Nasze kabiny prysznicowe z serii easy clean są wyposażone w nieprzywierającą powłokę, która znajduje się na bezpiecznym szkle o grubości 8 mm. Powłoka ta odpycha mydło i szumowiny, dzięki czemu czyszczenie staje się czynnością, którą należy wykonywać rzadko, a nie bez przerwy.

Nawet jeśli nie zdecydujesz się na kabinę prysznicową easy clean, możesz zabezpieczyć powierzchnie takie jak szkło, ceramika i płytki za pomocą naszego innowacyjnego zestawu powłok easy clean, eliminując konieczność wykonywania żmudnych prac domowych.


2. Mniej czasu poświęcaj na regulację temperatury wody pod prysznicem dzięki termostatowi

Więcej czasu na cieszenie się idealną temperaturą wody, a mniej na zabawę z regulatorami.

Jeśli uwielbiasz poranny prysznic, prysznic termostatyczny może być właśnie tym, co ułatwi ci życie. W odróżnieniu od zaworów ręcznych, które po prostu mieszają wodę ciepłą i zimną, termostatyczne zawory prysznicowe regulują przepływ wody i utrzymują pożądaną temperaturę, zapewniając stałe i przyjemne doznania pod prysznicem. Bawienie się z regulacją temperatury lub lodowato zimny podmuch, gdy partner odkręca kran w kuchni, mogą wkrótce przejść do historii!

Dowiedz się więcej: Jak działa termostatyczny zawór prysznicowy?


3. Błyskawiczny dostęp do przedmiotów dzięki sprytnemu przechowywaniu

Otwarta przestrzeń do przechowywania daje Ci natychmiastowy dostęp do wszystkich łazienkowych drobiazgów - bez grzebania w szafkach i szufladach.

W łazience trzeba dobrze wyważyć, aby mieć wszystkie niezbędne rzeczy pod ręką, a jednocześnie starać się ograniczyć bałagan. Zwłaszcza we współczesnej łazience, w której starasz się zachować minimalistyczny wygląd.

Uważamy, że nasze meble łazienkowe z serii Tate to zwycięski projekt! Każdy mebel posiada otwartą przestrzeń, w której można przechowywać przybory toaletowe, rolki papieru toaletowego lub cokolwiek innego, co jest potrzebne do szybkiego dostępu. Zawsze przydatny, gdy w oko wpadnie Ci mydło! A jeśli biel nie jest Twoim kolorem, te oszczędzające czas meble są również dostępne w modnym kolorze szarym.


4. Wyraźne widzenie dzięki odmgławiaczowi

Ciesz się czystym odbiciem, nawet zaraz po kąpieli lub prysznicu, dzięki odmgławiaczowi do luster

Choć wszyscy lubimy gorącą i parną kąpiel lub prysznic, nie możemy sobie pozwolić na wieczne czekanie, aż z lustra zniknie para wodna. Jeśli, tak jak ja, wolisz szybko przygotować się rano do pracy, to zanim zrobisz wszystkie te rzeczy, które wymagają dobrej widoczności, może minąć sporo czasu, zanim mgła się usunie.

Dobrze wentylowana łazienka to pierwszy krok do zapewnienia szybkiej czystości lustra, ale jeśli jesteś typem niecierpliwym, który nie może się doczekać, dlaczego nie dodać lustra z pochłaniaczem wilgoci? Dzięki temu szybko pozbędziesz się skroplin, więc możesz korzystać z lustra zaraz po kąpieli lub prysznicu. Wiele z nich posiada włącznik i wyłącznik na podczerwień, więc nie musisz nawet suszyć rąk.


5. Więcej miejsca na podłodze, aby ułatwić sprzątanie

Ceramika wisząca pomaga utrzymać czystość na podłodze, co ułatwia sprzątanie.

Typowy zestaw łazienkowy sprzed kilkunastu lat zawierałby zwykle toaletę, umywalkę i wannę lub prysznic. Zwykła konstrukcja tych elementów prowadzi do powstawania niewygodnych miejsc podczas sprzątania, co sprawia, że staje się ono o wiele bardziej uciążliwe.

Toaleta montowana tyłem do ściany eliminuje te problemy, ukrywając spłuczkę w dopasowanej meblościance, co oznacza, że sprzątanie jest ograniczone do łatwiejszego obszaru. To samo można powiedzieć o umywalkach na cokole, gdzie obszar za instalacją rurową jest trudno dostępny i trudny do utrzymania w czystości. Jeśli orurowanie wychodzi ze ściany, możesz wybrać umywalkę wiszącą lub szafkę pod umywalkę, a nawet wiszącą toaletę, dzięki czemu powierzchnia podłogi pozostanie całkowicie wolna.


Oszczędzaj czas i pieniądze

Niezależnie od tego, jakie produkty wybierzesz, wygoda nie kończy się na tym. Zamów w Victoria Plum w czasie, który Ci odpowiada, a my dostarczymy je bezpośrednio do wybranego przez Ciebie pomieszczenia w czasie, który Ci odpowiada. Nie musisz nawet kiwnąć palcem - z wyjątkiem wybrania produktów, które chcesz. A co z oszczędnością pieniędzy? No cóż, oczywiście... Sprawdź niskie ceny w naszej najnowszej wyprzedaży.