Post

Projekty płytek czarno-białych dla każdej przestrzeni

Czarno-biały to ponadczasowe połączenie, które jest również niezwykle wszechstronne. Ten dynamiczny duet może być odważny i zabawny, jak również klasyczny i wyrafinowany. Wszechstronność tych kolorów nadaje się również do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Na dowód tego znaleźliśmy 20 unikalnych czarno-białych płytek, które pasują do Twoich podłóg, pryszniców, tylnych rozpylaczy, ścian, a nawet kominków.

Unikalne czarno-białe wzory płytek ceramicznych

Nie ma nic subtelnego w czarno-białym zestawieniu kolorów, więc równie dobrze możesz wybrać równie odważny wzór. Ta aplikacja na pewno zrobił, dając nam białe diamenty / kwadraty, które wyskakują na czarnym tle płytek. Uwaga: Możesz po prostu zmienić układ tych płytek na zupełnie inny wzór.

Uderzający geometryczny wzór sprawia, że te ostre czarno-białe kolory jeszcze bardziej się wyróżniają, tworząc wzór blatu z płytek, którego nie widać na co dzień.

Podłoga z płytek czarno-białych

Kombinacje czarno-białe to klasyczny wybór na podłogę, szczególnie w przypadku płytek w kratce. Wejście to tworzy twist w stosunku do typowego wzoru, układając go po przekątnej i dodając obramowanie (otrzymujemy również nutkę unikalnego geometrycznego wzoru, który przechodzi w resztę domu).

Białe płytki mozaikowe w kształcie sześciokąta stały się popularnym wyborem posadzek łazienkowych na początku XX wieku i do dziś są powszechnie stosowane do nadania im zabytkowego uroku. Łazienka ta dodaje niestandardowy czarny wzór sześciokątnej płytki podłogowej i tworzy unikalny wygląd retro. Zauważ, że ta w pełni wyłożona kafelkami powierzchnia (sprawdź sufit z kafelkami!) sprawia, że ta łazienka jest w pełni funkcjonalnym pomieszczeniem mokrym, całkowicie chronionym przez wodoodporny system instalacji z płytek ceramicznych.

W celu uzyskania bardziej nowoczesnego wyglądu, te większe, sześciokątne płytki w czarnym kolorze pokazują figlarność sześciokątnego kształtu plastra miodu.

Dodaj natychmiastową osobowość do po prostu udekorowanej przestrzeni z graficznie wzorzystą podłogą w kolorze białym i stonowanej czerni.

Ta czarno-biała płytka w szachownicy o wyglądzie marmuru nie jest jeszcze całkiem kompletna, ale jest już wspaniała! Instalator wykonał niesamowitą pracę wyrównując płytki w całym przestronnym wejściu.

Prysznice z płytek czarno-białych

Klasyczny i nowoczesny wygląd łączy się w tym prysznicu z wielkoformatowymi białymi marmurowymi płytkami i eleganckimi czarnymi sześciokątnymi płytkami w dwóch rozmiarach.

Małe prysznice mogą mieć duży wpływ na styl - po prostu sprawdź tę transformację prysznica. Uwielbiamy energię tego projektu! Każda płytka ma jeden biały trójkąt i jeden czarny trójkąt, a poprzez przypadkowe ułożenie płytek, właściciel domu stworzył jedyny w swoim rodzaju geometryczny wzór.

Zmyj się z dnia na dzień i nasącz się słońcem w tym stylowym prysznicu zewnętrznym - odpowiednio ozdobionym czarno-białym motywem słońca!

Kafelki czarno-białe z tyłu

Czy jest to złudzenie optyczne, czy tylko moje? Tak czy owak, bez wątpienia tworzy on uderzające wrażenie stylistyczne dzięki czarno-białym trapezowym kaflom.

Ten graficzny czarno-biały backsplash doskonale komponuje się z zakurzonymi niebieskimi szafkami, złotymi okuciami i białymi blatami.

Zmobilizuj całkowicie białą płytkę, dodając czarno-biały wzór płytki do obszaru akcentu, jak na przykład ten zakres backsplash.

Ściany z płytek czarno-białych

Ta imponująca łazienka tworzy zmysłowe doznania z popsów z czarnych płytek diamentowych, które łączą się, aby wyglądać jak trójwymiarowe kostki, plus mają teksturę, którą chcesz dotrzeć i dotknąć.

Okrągłe płytki Penny nigdy nie wyglądały tak luksusowo. Mozaikowe paski czerni i bieli prowadzą nas wprost do głównej atrakcji: masywnej, wolnostojącej wanny.

Co za kuchnia! Czysta geometryczna konstrukcja czarno-białych kafelkowych ścianek sprawia, że okap kuchenny całkowicie rozbrzmiewa jasnością.

Kominki z czarno-białych kafli

Para czarno-biała zapewnia doskonały kontrast dla ognistych odcieni kominka. Płytka ceramiczna to sprytny wybór dla otoczenia kominka, ponieważ jest ognioodporna i nie topi się, ani nie pali jak inne materiały. W tym domu, czarno-biały kafel w kratę dodają nowoczesności wiktoriańskiemu kominkowi.

Ten czarno-biały kominek kaflowy udowadnia, że odrobina wzoru idzie daleko, tworząc wyrafinowany punkt ogniskowy, który nie przytłacza reszty pomieszczenia.

Ten rustykalny salon jest zrównoważony przez kapryśny akcent kwiatowo-śnieżnobiały design kominka.

Bądź odważny z czarną i białą płytką

Czy któryś z naszych czarno-białych wzorów płytek przykuł Twoją uwagę - lub Two Serce? Znajdź więcej inspiracji dla czarno-białych płytek, w których możesz się zakochać na naszym czarno-białej planszy do płytek Pinterest.