Post

Trendy 2020: Powierzchnie szpachlowane

Przedłużamy nasze obchody Narodowego Dnia Płytek o kolejny tydzień ze spektakularnym trendem płytek 2020: plamiste powierzchnie płytek.

Biorąc pod uwagę niedawny powrót postmodernizmu w świecie designu, nie jest zaskoczeniem, że plamiste powierzchnie są jednym z największych trendów w tym roku. Zwróć uwagę na technokolorowe kropki i plamki, żartobliwe żetony i fragmenty zarówno duże, jak i małe, nowoczesne interpretacje terrazzo, i więcej. Instagram jest już "nakrapiany" kilkoma kuszącymi przykładami - sprawdź kilka naszych ulubionych.

Wygląd płytek z białą plamką

Przypominające rozpryskaną farbę na białym płótnie, te plamiste przykłady płytek mają w sobie kapryśną jakość. Zauważ, że kolory i ilość plamek odgrywają istotną rolę w ogólnym projekcie. Na pierwszym zdjęciu skąpa ilość plamek sprawia, że blat płyty porcelanowej jest lżejszy i bardziej przewiewny. Na drugim zdjęciu, większa gęstość plamek i ciemniejsze odcienie nadają bardziej nastrojowy klimat.

Wygląd szarych kafelków plamistych

Szary to płótno powitalne także dla plamek z płytek. Podczas gdy pierwszy przykład to kolorowy wygląd lastriko, drugi inspirowany jest naturalnym kamieniem z północnych Włoch - wzorem, który świetnie prezentuje się na wielu powierzchniach i w wielu odcieniach (kliknij, aby zobaczyć dodatkowe zdjęcia).

Wygląd czarnych kafelków

Te terrazzo wyglądające kafelki posiadają białe plamki na czarnym tle dla klasycznego kolorowego kombo. Które wolisz - mniejsze, wyciszone plamki z pierwszego przykładu czy jaśniejsze, bardziej wyraziste plamki z drugiego?

Mikromozaikowa płytka plamista

Plamki na Twojej płytce mogą występować w każdej formie, włącznie z tą mikro mozaikową płytką. Niewielkie, spójne plamki tworzą piksele, które dodają elegancji minimalistycznej kolorystyce łazienki. Speckle Your Home With StylePepper Twój wystrój domu z najnowszym trendem w plamistych powierzchniach! Odkryj więcej plamek, które zainspirują Cię na naszej tablicy Pinterest, aby znaleźć idealny wzór dla Twojej przestrzeni.