Post

Pomysły na szafki łazienkowe, które są zarówno tanie, jak i urocze

Masz już dość w pełni przewidywalnych, frezowanych szafek łazienkowych, które możesz łatwo znaleźć w każdym sklepie? Masz wszelkie powody, aby ignorować takie produkty i zwracać uwagę na jedyne w swoim rodzaju, niestandardowe zamienniki, które znacznie lepiej sprawdzają się w indywidualizacji i upiększaniu Twojej przestrzeni wewnętrznej. Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie wszystkie jedyne w swoim rodzaju, niestandardowe szafki są wyposażone w wysokie ceny. W rzeczywistości, Twój wybór materiałów i pomysłów projektowych może pomóc Ci uwolnić znaczne oszczędności finansowe bez żadnych kompromisów jakościowych. Oto kilka niezwykle atrakcyjnych pomysłów projektowych, które mogą zainspirować Twój przyszły projekt przebudowy łazienki.

Osiągnij Studiowaną Symetrię. Koordynacja kolorów jest bardzo ważnym aspektem, który powinieneś wziąć pod uwagę. Nie, nie oznacza to, że musisz wypchać swoją przestrzeń wewnętrzną tuzinami różnych mebli i przedmiotów dekoracyjnych pomalowanych dokładnie w tym samym kolorze. W tym przypadku trzeba by tylko unowocześnić paletę neuronów, dodając kilka kontrastowych elementów w jasnym, odważnym, żywym kolorze. Na przykład, można by pójść na dziewczęcą neonową próżność i zainstalować cienką ramę lustra i wykończenia okien z subtelnym efektem starzenia, dostępne w tym samym odcieniu.

Tworzenie i instalacja wbudowanych rozwiązań pamięci masowej. Spójrzmy prawdzie w oczy: niektóre łazienki są małe i trudne w stylizacji. Możesz zminimalizować tę wadę, próbując zaprojektować i wdrożyć inteligentne, wbudowane rozwiązania do przechowywania o bardzo małej głębokości. Możesz użyć tej mini szafki do przechowywania podstawowych rzeczy codziennego użytku, od rolek papieru toaletowego po ręczniki, szlafroki kąpielowe i kosmetyki. Aby wykonać projekt o krok do przodu bez wydawania fortuny na ten mały, nowy element, wybierz ekonomiczne opcje, takie jak odzyskane drewno w połączeniu z panelami szklanymi.

Przeciwstawić się formom tradycyjnym. Czasami można na nowo odkryć koło, grając po prostu różnymi rozmiarami, teksturami i kształtami. Zapomnij o panelach, które kiedyś układałeś w tradycyjny sposób, aby uzyskać doskonałe motywy poziome i pionowe. Te półki są nudne i tak naprawdę nie mówią wiele o Twojej kreatywności i niesamowitym poczuciu stylu. Możesz wykonać przyciągające wzrok, nowoczesne szafki, umieszczając te drewniane panele w inny sposób. Na przykład, można je ustawić strategicznie, aby stworzyć nieskazitelny kształt "X". Wszystkie ramiona Twojego "X" mogą być użyte do umieszczenia różnych materiałów, w tym zrolowanych ręczników i pościeli. Aby uczynić rzeczy nieco bardziej interesującymi, można poprzez połączenie zamknięte z otwartym magazynem. Zamknięta przestrzeń magazynowa może być wykorzystana do przechowywania mniej atrakcyjnych przedmiotów codziennego użytku, których nie chciałbyś umieszczać na pełnej wystawie, podczas gdy otwarta sekcja może umożliwić zaprezentowanie swojej kolekcji świec, ramek na zdjęcia, fajnie wyglądających mydła i wszystkich innych znaczących elementów kluczowych, które możesz poczuć potrzebę dodania do personalizacji swojej przestrzeni.