Post

Parisi wydaje kolekcję Twenty

Łącząc w sobie to, co najlepsze z włoskiej ceramiki Ceramica Tecla i łazienkowych próżności stworzonych na miarę stylu życia Australijczyków, Kolekcja Twenty by Parisi oferuje jakość przedmieść i włoski design.

Zaprojektowane i wyprodukowane w Civita Castellana we Włoszech, z naciskiem na jakość i funkcjonalność, umywalki Ceramica Tectla Twenty uosabiają styl i praktyczność z elegancką ramą do blatu stołu i eleganckimi geometrycznymi liniami.

Aby uzupełnić ofertę umywalek Twenty, do szafek wybrano zarówno białe, jak i drewniane wykończenia. Umywalki są dostępne w czterech kolorach inspirowanych drewnem laminowanym - Sand Plus, Moka, Sahara i Tobacco. W skład kolekcji wchodzi również kolekcja łazienkowa Pure Twenty w białym, matowym wykończeniu wodnym, stworzona z myślą o środowisku naturalnym.

Kolekcja obejmuje rozmiary od 600mm, 1000mm do 1200mm z różnymi pozycjami misek, dopasowanymi do różnych konfiguracji łazienki. Kolekcja Twenty może zmieścić się w "całym domu", obejmując puderniczki, łazienki i główne łazienki. Do kolekcji Twenty dołączone są lustra i pasujące szafki boczne.

"Linia Twenty mebli łazienkowych to celebracja doskonale zaprojektowanych i wykonanych elementów łazienkowych" - mówi Franco Parisi. "Dwadzieścia umywalek zapewnia piękną estetykę z obwodowymi krawędziami, które elegancko obramowują obszerne podesty kranowe i półki boczne".

Ceramica Tecla jest firmą rodzinną z długą historią w produkcji ceramiki. Posiadając własne laboratorium badawcze na miejscu, Ceramica Tecla szczyci się produkcją wysokiej jakości umywalek.