Post

Nasze przewidywania dotyczące trendów łazienkowych na rok 2016

Gdy w Sylwestra 2015 roku rozbrzmiewało Auld Lang's Syne, tutaj, na VictoriaPlum.com, byliśmy już zajęci patrzeniem na nadchodzący rok, przewidując kolejne wielkie trendy w projektowaniu łazienek.

Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, zdecydowaliśmy, że 3 poniższe rzeczy będą miały duże znaczenie w łazienkach w 2016 roku:


Przewidywanie 1: Płytki o geometrycznych kształtach

Płytki dekoracyjne pozostaną zdecydowanym faworytem w 2016 roku i będą często eksponowane w łazience. Płytki z fakturą mogą być stosowane w całej łazience, czy to na blacie, ścianie, czy nawet na podłodze.

Płytki o nietypowych kształtach to świetna okazja, aby nadać pomieszczeniu własny styl. Co jest wspaniałe w tym trendzie, to fakt, że możesz go wykorzystać tak dalece, jak tylko się odważysz - dla jednych jest to zbyt wiele, dla innych tylko trochę.

[]

Nasz asortyment płytek Hex doskonale wpisuje się w ten trend, a dzięki szerokiej gamie kolorów do wyboru z pewnością znajdziesz coś, co będzie odpowiadać Twojemu gustowi.


Przewidywanie 2: Kolory metaliczne będą błyszczeć tego lata

Jest wiele kolorów, które trafią na listę popularności w tym roku, ale to właśnie metaliczne kolory będą naprawdę na czasie, zarówno w modzie, jak i we wnętrzach.

Ponownie jest to trend, który można dopasować do swojego stylu - będzie on wyglądał niesamowicie jako charakterystyczna ściana, ale równie dobrze sprawdzi się jako niewielki kolor akcentowy. Wykorzystanie błysków metalicznego koloru do uzupełnienia wnętrza to prosty, ale skuteczny sposób na wprowadzenie tego stylu do pokoju.

Dzięki złotym kranom, takim jak ten z kolekcji Spencer, Twoja łazienka może stać się modna w tym roku.

Miedziane, mosiężne, różowe lub różowo złote akcenty dodadzą ciepła każdemu pomieszczeniu i będą pasować do każdego stylu łazienki. Nie tylko dodadzą kobiecego charakteru, ale też nie będą przytłaczające.

Dulux ogłosił Cherished Gold kolorem roku, co naszym zdaniem jest prawdziwą zapowiedzią tego, co czeka nas w 2016 roku.


Przewidywania 3: Neutralne kolory ziemi

Naszą trzecią i ostatnią prognozą trendów na rok 2016 są ziemiste neutrale. Ten trend obejmuje dla nas zarówno kolory, jak i materiały.

Przewidujemy, że terakota i kredowe odcienie będą gościć w naszych łazienkach przez cały 2016 rok, czy to na ścianach, poprzez akcesoria, czy nawet samą wannę, neutrale będą powoli, ale pewnie odciskać swoje piętno na łazienkach.

W tym trendzie przewidujemy również użycie wielu naturalnych materiałów, na przykład płytek betonowych lub z efektem drewna. W tym trendzie chodzi przede wszystkim o wykorzystanie materiałów w ich naturalnej formie i przyjęcie ich kolorów i cech.


Opowiedz nam o swoich trendach

Chętnie dowiemy się, jakie są Twoje przewidywania dotyczące trendów na rok 2016 i czy zgadzasz się z naszymi. Dołącz do naszej rosnącej społeczności na Facebooku i Twitterze.