Post

11 produktów, które pokochasz - Wybór stylistki jesień 2019

Które produkty do łazienki pokochasz tej jesieni? Nasz wewnętrzny stylista Nicky Taha wybrał 11 najlepszych, które pomogą Ci stworzyć łazienkę w stylu Great British Bathroom, z której będziesz dumna.

Wakacje odchodzą w niepamięć, więc najwyższy czas, aby trochę poprawić sobie nastrój. Jedną z rzeczy, którą udało mi się zrobić, spędzając trochę czasu na słońcu, było zapoznanie się z nadchodzącymi trendami w aranżacji wnętrz. Z pewnością się nie zawiodłam!

Ponieważ tej jesieni pojawi się tak wiele nowych i ekscytujących trendów, postanowiłam wybrać kilka różnych produktów, aby zaprezentować każdy z nich.

Nie zapomnijcie śledzić nas na Instagramie i używać hashtagu #VPShareYourStyle, aby dzielić się swoimi własnymi kreacjami.


Wspaniały marmur

Marmur, najbardziej elegancki z materiałów łazienkowych, z pewnością doda klasy Twoim wnętrzom. Oczywiście, ze względu na swoją gładkość i luksusowy charakter, prawdziwy marmur może kosztować niemało, dlatego wielu z nas sięga po projekty z efektem marmuru, które są opłacalnym sposobem na jego imitację.

Jeśli chcesz stworzyć "marmurową" łazienkę (przepraszam za okropny kalambur!), możesz wydać pieniądze na prawdziwą marmurową umywalkę nablatową (taką jak przedstawiona na zdjęciu powyżej biało-szara marmurowa umywalka nablatowa Hale) lub po prostu dodać kilka mniejszych marmurowych akcesoriów do strefy umywalki.

Aby nadać łazience bardziej kompleksowy, marmurowy wygląd, warto rozważyć zastosowanie tej wspaniałej szarej tapety z efektem marmuru.

Sprawdź nasze najnowsze pomysły na marmurową łazienkę, aby znaleźć więcej inspiracji.


Wyraziste ściany

Jeśli naprawdę chcesz odcisnąć swoje piętno na wystroju łazienki, pomyśl o ścianach z efektami. Powracają one do mody tej jesieni i można je łatwo osiągnąć nawet przy ograniczonym budżecie.

Zrezygnuj z nudnych, starych wzorów płytek i zastąp je nowym, zabawnym wzorem, takim jak ta mieszanka płytek metro w różnych kolorach.

Dlaczego nie zaszaleć z tym wzorem zebry na ścianach kabiny prysznicowej?

Istnieje tak wiele różnych wzorów płytek do łazienki, że z pewnością nie zabraknie Ci inspiracji.


Art Deco powraca na nowo

Wzornictwo Art Deco zawsze fascynowało projektantów łazienek w całym kraju. Wraz z premierą filmu Downton Abbey we wrześniu 2019 r. spodziewam się ponownego wzrostu jego popularności.

Niezależnie od tego, czy chcesz urządzić swoją łazienkę w stylu lat 20-tych, czy po prostu dodać kilka akcentów Art Deco tu i ówdzie, z pewnością mogę polecić te wspaniałe czarne krany z uchwytem od The Bath Co.

Art Deco to przede wszystkim geometryczne kształty i eleganckie linie, dlatego to klasyczne lustro będzie się w Tobie dobrze prezentować.

Oczywiście, pièce de résistance (jak powiedziałby Poirot) każdej łazienki w stylu Art Deco jest wanna. Ta czarna wolnostojąca wanna to idealne miejsce, aby spędzić te godziny w blasku epoki.

Dowiedz się więcej o urządzaniu łazienki w stylu Art Deco, korzystając z naszego najnowszego przewodnika po stylach.


Wszystko kręci się wokół koloru

Jeśli jest jakiś trend, który naprawdę lubię, to jest to stosowanie bardziej odważnych i żywych kolorów. Być może jest to swego rodzaju odwrót od minimalizmu i monochromatycznej palety barw, dlatego zaczynamy dostrzegać bardziej odważne podejście do projektowania łazienek.

Kolorowa ceramika przeżywa swój powrót, dlatego wybrałam tę piękną niebieską umywalkę nablatową z naszej serii Orion.

Zawsze miałam ochotę na różowe ściany w mojej łazience, a dzięki tym jasnym płytkom metro jest to łatwe do zrobienia.

Oczywiście, nie musisz zmieniać swoich stałych elementów wyposażenia. Dodaj szybki i prosty akcent kolorystyczny w postaci tych wspaniałych szafranowych ręczników.

Dowiedz się, jak za pomocą koła kolorów stworzyć wspaniały schemat kolorystyczny dla swojej łazienki.


Wybór stylistów

Jeśli nadal szukasz pomysłów na modną łazienkę, przejrzyj niektóre z moich poprzednich Wyborów Stylistów (zobacz poniżej) i zainspiruj się!

  • Wybór Stylistki na lato 2019
  • Wybór Stylistki Marzec 2019
  • Wybór stylistów luty 2019 r.

Wielka brytyjska łazienka (The Great British Bathroom)

Przez cały 2019 rok świętujemy The Great British Bathroom z naszymi własnymi, świeżymi inspiracjami dla narodu. Jeśli potrzebujesz nowych pomysłów na projekt łazienki, sprawdź wszystkie nasze Wielkie Brytyjskie Łazienki, klikając na poniższe zdjęcie.