Post

Przedstawiamy kolekcję Kiss Kiss Bam Bam autorstwa Louise Dear.

Jesteśmy zachwyceni współpracą z uznaną brytyjską artystką Louise Dear. W tym artykule przyglądamy się bliżej jednej z jej nowych, ekskluzywnych kolekcji łazienkowych i odkrywamy inspirację, która za nią stoi.

Louise Dear, jedna z najbardziej imponujących współczesnych brytyjskich artystek, znana jest ze swoich odważnych i pełnych życia obrazów, które stanowią wystawną ucztę dla oczu. Dzieła Louise przepełnione neo-popem fachowo łączą różnorodne kolory, materiały i techniki, aby uchwycić ducha, który jest unikalny dla niej samej. Do znanych kolekcjonerów należą Sir Elton John, Rick Stein, a teraz... Ty!

Z naszą nową, ekskluzywną kolekcją Louise Dear możesz cieszyć się swoim własnym dziełem sztuki Louise Dear za każdym razem, gdy postawisz stopę w swojej łazience. Opierając się na 4 najsłynniejszych obrazach Louise Dear, w tym artykule skupimy się na Kiss Kiss Bam Bam.


Kiss Kiss Bam Bam: inspiracja

Kiss Kiss Bam Bam to prawdopodobnie jedno z najbardziej rozpoznawalnych dzieł Louise, przedstawiające odważny i żywy obraz czarującej kobiety w ciemnych okularach, z rozchylonymi ustami i eksplozją otaczających ją kwiatów. Aby dowiedzieć się więcej o tym oszałamiającym dziele sztuki, porozmawialiśmy z Louise.

Co zainspirowało to dzieło?

Moja piękna dziewczyna, moja muza, moja córka... miłość mojego życia i mój absolutnie ulubiony przedmiot do malowania.

Jaka historia kryje się za kolczykami z chili?

Pewnego roku moja praca została wybrana na Letnią Wystawę w Akademii Królewskiej i musiałam wziąć udział w "Dniu Lakierowania", tradycyjnym dniu, w którym artyści nadają ostateczny szlif swoim pracom przed otwarciem wystawy. Uwielbiam historię Turnera, który uczestniczył w tym dniu i dodał niewielką plamę czerwieni na pierwszym planie swojej pracy, dzięki czemu wyróżnił się na tle swoich rówieśników. Buntownicza czerwień reprezentuje również buntownika, który jest we mnie.

Oryginał tego dzieła został stworzony dla Daisy Green Collection of Restaurants i stoi na wysokości ponad 4 metrów w ich flagowym lokalu w Victorii. Chciałem, aby w dziele znalazł się mały obraz "oparty na jedzeniu", a papryczki chilli spełniają tę rolę, a także symbolizują "gorącą, czerwoną pasję", którą chciałem przedstawić.

Czy są jakieś elementy w dziele sztuki, które szczególnie lubisz? Jeśli tak, to jakie?

Większość symboli w moich pracach ma swój powód i reprezentuje osobiste uczucia lub wspomnienia. Dwie ogromne piwonie we włosach to piwonie z drzewa w ogrodzie mojej najlepszej przyjaciółki. Uwielbiam te kwiaty, a Mary dzwoni do mnie co roku, gdy tylko zakwitną, abym mogła je sfotografować. W wielu moich pracach pojawiają się one w różnych postaciach i symbolizują naszą przyjaźń.


Kolekcja Kiss Kiss Bam Bam

Wspaniałą cechą naszej nowej kolekcji Kiss Kiss Bam Bam jest to, że możesz wybrać dowolnie duże i odważne produkty lub po prostu dodać pojedyncze elementy do ogólnego wystroju łazienki.

Jednym z najbardziej popularnych pojedynczych elementów jest wolnostojąca wanna Louise Dear Kiss Kiss Bam Bam, która jest dostępna z nóżkami w kolorze białym lub chromowanym. Ta elegancka wanna zawiera motywy zaczerpnięte bezpośrednio z obrazu Kiss Kiss Bam Bam, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno w tradycyjnych, jak i współczesnych aranżacjach.

Stwórz oszałamiające tło dla porannego prysznica, korzystając z jednego z naszych pakietów paneli prysznicowych. Do każdego zestawu dołączony jest dopasowany kolorystycznie panel z naszej uzupełniającej kolekcji Artist, który wprowadzi odważne kolory do Twojej łazienki lub łazienki. Jeśli chcesz, możesz kupić nawet pojedynczy panel.

Jeśli podoba Ci się konkretny motyw kolorystyczny, z pewnością spodobają Ci się nasze pełne zestawy kabin prysznicowych i zestawów wanien.

Nasze pakiety kabin prysznicowych, idealne do wyjątkowej łazienki, zawierają pasującą do siebie kabinę, prysznic, brodzik, umywalkę, toaletę, baterie i akcesoria. Są one dostępne w wielu różnych, przyciągających wzrok schematach kolorystycznych.

Nasze luksusowe zestawy wannowe wyglądają po prostu niesamowicie, z jasną i żywą wanną wolnostojącą z naszej uzupełniającej kolekcji Artist. Te kompletne zestawy są idealne, jeśli chcesz stworzyć efektowną łazienkę, ale nie chcesz kłopotliwego mieszania i dopasowywania.


Więcej o Louise Dear

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, możesz dowiedzieć się więcej o Louise Dear i jej nowej kolekcji łazienkowej, tutaj, na VictoriaPlum.com.


Kup kolekcję Louise Dear już dziś

Kiss Kiss Bam Bam jest tylko jedną z 4 wspaniałych i ekskluzywnych kolekcji łazienkowych, zaprojektowanych i stworzonych we współpracy z Louise Dear. Dlaczego nie przejrzeć całej kolekcji Louise Dear już dziś, klikając na poniższy obrazek?