Post

Trendy 2020: Płytka Geometryczna Mieszana

Kolejny tydzień i kolejny trend do świętowania narodowego dnia płytek w 2020 roku! W zeszłym tygodniu zwrócono uwagę na płytki nieprostokątne, a w tym tygodniu ponownie przyjrzymy się kształtom - ale z pewną dozą skręcenia. Właściciele domów, projektanci i architekci mogą bawić się kreatywnością w 2020 roku, posypując płytki w innym kolorze. Możliwości jest prawie nieskończenie wiele, jeśli chodzi o kreatywność z mieszanymi geometrycznymi płytkami, ale oto tylko kilka opcji, które uwielbiamy.

Arabeski błękit płytek

Kształt tak unikalny jak płytka arabeskowa zasługuje na równie oryginalną kolorystykę. Zwróć uwagę, że zróżnicowanie kolorystyczne jest tu całkowicie przypadkowe - możesz włożyć tyle (lub tak mało) myśli do wzoru układu płytki, ile chcesz!

Płytka płotu pikietażowego

Dachówka pikietażowa to nowoczesny skręt na tradycyjnej dachówce sześciokątnej, wydłużający i przerzedzający sześciokątny kształt, dzięki czemu można ją układać zarówno w pionie jak i w poziomie. Chociaż imiennik tego typu dachówki jest tradycyjnie biały, to jednak instalacja ta pozwala na zastosowanie różnych odcieni morskiego błękitu.

Płytka nowoczesnego metra

Nie możesz wybrać pomiędzy klasyczną białą płytką w metrze a bardziej współczesną adaptacją? Podążaj za przykładem tej ściany kaflowej i wybierz obie! Płytki w odcieniach brązu i miedzi oddzielone są rustykalnymi wielokolorowymi płytkami w układzie schodkowym.

Płytka kwadratowa

Nigdy nie oceniaj montażu płytek wyłącznie po ich kształcie. Ta płyta w kolorze cukierków dowodzi, że przy właściwym doborze wzorów, kwadratowe płytki są czymś więcej niż tylko podstawowym.

Płytka Ombre

Płytki w kształcie litery "H", które łączą się w tetrisa, już teraz zapewniają oryginalność tego łazienkowego designu backsplash. Przypominające ombre połączenie kolorów niebieskiego, szarego, opalenizny i bieli jest dodatkowym akcentem, który zapewnia równowagę od wyjątkowego do absolutnie oszałamiającego.

Sen w kolorze

Wymyślasz nowy wzór płytek do domu? Nie ograniczaj się tylko do jednego odcienia - odblokuj pełen potencjał twórczy swojej instalacji kafelkowej, dodając inny kolor (lub dwa lub trzy!).