Post

Pomysły na kabiny prysznicowe i mokre pomieszczenia

Dla tych z Was, którzy wolą prysznic od wanny, dlaczego nie stworzyć przestronnej, otwartej łazienki z naszymi pomysłami na prysznic? A może pójść o krok dalej i sprawdzić nasze pomysły na mokre pomieszczenia?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kabin prysznicowych lub pomieszczeń mokrych, mamy mnóstwo fachowej pomocy, porad i inspiracji. Kliknij na dowolne zdjęcie poniżej, aby dowiedzieć się więcej.


Zrób prawdziwe oświadczenie z prysznicem lub pokojem kąpielowym

Chcesz zrobić duże wrażenie w swojej nowej łazience? Pokażemy Ci, jak prysznic lub pomieszczenie z hydromasażem może odmienić Twoją łazienkę.


5 powodów, dla których pomieszczenie mokre jest świetnym rozwiązaniem

Nadal zastanawiasz się, czy mokry pokój jest dla Ciebie odpowiedni? W tym artykule podamy Ci 5 powodów, dla których pomieszczenie mokre jest świetną opcją łazienkową - po to, by pomóc Ci wyrobić sobie zdanie.


Kabiny prysznicowe Walk in

Przejrzyj naszą wspaniałą ofertę kabin prysznicowych typu walk in, aby zorientować się, jaki wygląd chcesz uzyskać. Niektóre z nich są dostępne z panelami zwrotnymi i brodzikami, a niektóre nawet z inteligentnymi systemami prysznicowymi, dzięki czemu możesz cieszyć się łatwym dostępem i dostosowaniem kąpieli do swoich potrzeb.


Szklane ekrany do pomieszczeń mokrych

Jeśli szukasz pomysłów na mokre pomieszczenie, nie ma lepszego miejsca niż nasza oferta szklanych ekranów i paneli do mokrych pomieszczeń. Odkryjesz ogromny wybór od najlepszych marek łazienkowych, takich jak Mode Bathrooms, Orchard Bathrooms, Mira Showers i Ideal Standard. Od najnowszych projektów bezramowych po szkło w stylu Crittal z czarnymi ramami - z pewnością znajdziesz tu wiele modnych pomysłów na pomieszczenie mokre.


Poradnik kupowania pomieszczeń mokrych

Jeśli nadal nie wiesz, czego potrzebujesz do swojej łazienki, zapoznaj się z naszym przewodnikiem zakupu. Wyjaśnimy Ci opcje i pokażemy, czego dokładnie będziesz potrzebować, aby zrealizować swoją wymarzoną łazienkę.


Planowanie mokrego pokoju

Jeśli nadal jesteś na etapie planowania i rozważasz łazienkę z mokrym pokojem, pokażemy Ci wszystkie rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę przed rozpoczęciem projektu renowacji.


Jak zainstalować mokre pomieszczenie

Chociaż instalację mokrego pokoju najlepiej powierzyć wykwalifikowanemu i doświadczonemu rzemieślnikowi, możesz odkryć, jak proste jest to zadanie, korzystając z naszego przewodnika po montażu mokrego pokoju, uzupełnionego o łatwy do wykonania materiał wideo.


5 powodów, dla których warto zaimpregnować łazienkę

Nawet jeśli nie zdecydujesz się na zaprojektowanie pełnego pomieszczenia mokrego, impregnacja łazienki może być najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjąłeś. Dowiedz się więcej w tym wnikliwym artykule.


4 wspaniałe pomysły na mokre pomieszczenia

Jeśli zdecydowałeś się na projekt mokrego pokoju, ale potrzebujesz dalszej inspiracji, sprawdź te wspaniałe pomysły na łazienkę z mokrym pokojem i stwórz przestrzeń, która odzwierciedla Twoje osobiste upodobania.


Instalacja w pomieszczeniu mokrym

Instalacja pomieszczenia mokrego jest łatwiejsza niż myślisz. Dzięki naszej bogatej kolekcji zestawów instalacyjnych i akcesoriów do pomieszczeń mokrych, w tym brodzików do pomieszczeń mokrych, możesz zorientować się, ile może kosztować taki pokój.


Więcej pomysłów na kabiny prysznicowe i pomieszczenia mokre

Na naszej stronie znajdziesz jeszcze więcej wspaniałych pomysłów na kabiny prysznicowe i mokre pomieszczenia. Dlaczego nie sprawdzić naszych przewodników po stylach, aby uzyskać konkretny wygląd?


Sklep z kabinami prysznicowymi i pomieszczeniami mokrymi

Jeśli zainspirowały Cię wszystkie nasze wspaniałe pomysły na kabiny prysznicowe i pomieszczenia mokre, dlaczego nie przejrzeć naszej pełnej i kompleksowej oferty rozwiązań w zakresie kabin prysznicowych do Twojej łazienki? Od szklanych ekranów do pomieszczeń mokrych po kompletne zestawy kabin, na pewno znajdziesz idealny produkt, który będzie pasował zarówno do Twojego stylu, jak i budżetu.