Post

Małe mieszkanie w Paryżu

Większość z Was wie, że mam swoje pied-à-terre w Paryżu. Cóż, w taki czy inny sposób. Po prostu: jestem częstym gościem Paryża i mieszkańcem Paryża. Patrząc na nieruchomości w Paryżu było dość zadanie i przygoda w ciągu ostatnich pięciu lat - uwielbiam zobaczyć, co to miasto ma do zaoferowania w tym bardzo konkurencyjnym rynku. A miasto takie jak Paryż ma to wszystko - straszne, małe, ciemne, drogie pokoje. Zalane światłem, przestronne penthouse'y de luxe za ceny, w których muszę podwójnie liczyć zera za pierwszą cyfrą. Szybko można zauważyć wspólną płaszczyznę prawie wszystkich nieruchomości w Paryżu - zniechęcający punkt cenowy. Ale to zależy od Twojego osobistego budżetu, prawda? Więc jeśli jesteś gotowy do obsługi hefty ceny i miłość do projektowania wnętrz (i Paryż), jest jedna nieruchomość i firma projektowa, że powinieneś mieć w centrum uwagi: A+B Kasha.

A+B Kasha to firma Alona i Betsy Kasha, których łączy silna filozofia projektowania i głęboka miłość do Paryża. Zamieniają oni dobrze znane "chambres de bonnes" (małe pokoiki dla pokojówek, zazwyczaj na ostatnim piętrze haussmanowskich budynków) w niewiarygodnie piękne apartamenty pied-à-terre w najlepszych dzielnicach Paryża. Ten apartament znajduje się na Rue Servandoni w 6 okręgu Paryża na ostatnim piętrze pięknego budynku Haussmannian z widokiem na kościół Saint-Sulpice i oferuje zapierające dech w piersiach widoki na Wieżę Eiffla. Ale tu pojawia się prawdziwa niespodzianka: Czy możesz uwierzyć, że to mieszkanie ma tylko 25 metrów kwadratowych!? Mam na myśli 25!!! Teraz to jest małe życie w pełnym rozkwicie, prawda? To jest moje malutkie mieszkanie minus siedem metrów kwadratowych - wow!

Na tym przykładzie widać niesamowity talent całego zespołu A+B Kasha - przekształcanie małych, starych pokoików w najwyższej jakości apartamenty pod klucz, przy jednoczesnym poszanowaniu oryginalnego piękna i niepowtarzalnego charakteru każdej nieruchomości. Do tej pory zawsze myślałam, że jeśli się przeprowadzę, to będę chciała zamieszkać w większym mieszkaniu - ale prawdę mówiąc, gdybym miała pieniądze na zakup tego pied-à-terre, zobaczylibyście, jak obalam swoje własne postawy i obietnice!

Uwielbiam to, jak podniosły piękno oryginalnych właściwości tego mieszkania, które zajmują centralną scenę - obłędnie piękny drewniany parkiet (oh tak paryski), boskie moldings i oszałamiające widoki z okien. Pomimo niewielkich rozmiarów, mieszkanie jest sprytnie podzielone na kuchnię/jadalnię, część wypoczynkową, sypialnię i łazienkę. Stylizacja wnętrza jest klasyczna i nienachalna, wyposażona w najwyższej klasy meble - naprawdę tchnie szykownym stylem Paryża.

Teraz po ślinieniu się na te zdjęcia i wyobrażaniu sobie, że żyjemy długo i szczęśliwie na dachach Paryża i popijamy kieliszek dobrego francuskiego czerwonego wina, patrząc na wieżę Eiffla w oddali, wróćmy do rzeczywistości. To znaczy, wróćmy do rzeczywistości, jeśli nie masz tego kieszonkowego, aby pozwolić sobie na to mieszkanie - wygląda na to, że mam powrót do rzeczywistości. Oy życie, jesteś zbyt okrutne!