Post

Najlepsze dekoracje kuchenne - dynie

Latem nadszedł czas, aby ponownie ozdobić swój dom dekoracjami o bogatej fakturze, głębokich odcieniach i różnych elementach jesiennych. Jeśli nie mogłeś się doczekać, aby ożywić swoją kuchnię, teraz jest to idealny moment na to. Jeśli nie mogłeś się doczekać, aby ożywić swoją kuchnię, teraz jest to idealny moment na to.

Jednak kupowanie dyń to jedno, inna sprawa - wiedzieć, co z nimi zrobić. Dobra wiadomość jest taka, że mamy kilka pomysłów, które zainspirują Cię do przemeblowania kuchni z Twoją pomarańczową squashem:

Latarnie z dyni

Do realizacji tego projektu DIY potrzebujesz kilku lamp, które możesz kupić w lokalnym sklepie detalicznym. Kiedy te są już gotowe z dyń, można stworzyć kuchenny wyświetlacz pełen bogów i świateł. Chwyć dwie lub więcej lampionów i pomaluj je. Biały może działać w każdym porze roku, ale możesz też wybrać ciemniejsze odcienie.

Następnie można wypełnić latarnie kolorami jesiennymi, w których znajdują się dynie oraz brązami i zielenią.

Prosta dekoracja kuchnii

Oto naprawdę prosta dekoracja dla twojej kuchni, która działa. Wystarczy użyć tylko kilku artykułów gospodarstwa domowego, przerobić je i gotowe. Jeśli masz kilka kolorowych rzutów, które używasz w zimie i jesienią, aby ukryć się przy ognisku lub podczas oglądania telewizji, można spróbować tego łatwego dekoracji jesiennej. Połóż jeden z nich na krześle i połóż na nim dynię.

Najlepiej wybrać okładkę w kolorze przedstawiającym upadek, np. połączenie brązów, pomarańczy i bieli. Na koniec dodaj suszone łuski kukurydzy i umieść je z boku krzesła, aby uzupełnić wygląd.

Ozdoby z białej dyni

Twoje jesienne ozdoby kuchenne, które zawierają dynie nie muszą być pomarańczowe. Możesz również użyć białych dyń lub dowolnego koloru, który chcesz. Masz tu wiele możliwości wyboru, a poniższe przykłady mogą pomóc w realizacji tych pomysłów:

Zróbcie nędzny wystrój z białymi dyniami i liśćmi, które możecie umieścić na ladzie. Umieść obok niego odręczny cytat, a otrzymasz super prosty wyświetlacz. Masz kilka świeczników prezentujących białe dynie. Na środku umieść błyszczący gourd jako główną atrakcję. Jeśli masz drewnianą tacę, oprzyj na niej swoje dynie i otocz je zielenią. Zakończona dekoracja może być skuteczna jako kolejny element dekoracyjny. Alternatywnie możesz użyć drewnianej miski zamiast tacy. To tak, jakby mieć miskę z owocami, ale tym razem masz tylko białe dynie (lub kombinację białych i pomarańczowych).
Dzięki powyższym stylom, Twoja kuchnia będzie naprawdę wyglądać tak, jakby była gotowa na sezon jesienny.

Wszędzie dynie

Do tego celu potrzebna jest prosta podstawka, która pomieści dynie pomarańczowe i białe. Jeśli chcesz, dodaj kilka fałszywych bogów - projekt nie ma żadnych granic. Umieść swoje kubki do kawy, naczynia i inne elementy na wystawie. Upewnij się jednak, że wybierasz przedmioty, które reprezentują jesień, czyli kolory, które możesz zobaczyć w tym sezonie. Pomarańczowy, biały, zielony, a nawet kilka błękitów tu i ówdzie dadzą Ci idealne połączenie.

Udekoruj swoją wyspę

Jeśli twoja wyspa daje ci dużo miejsca na dekorację jesienną, ta jest dla ciebie. Weź około dwóch ocynkowanych wiader i napełnij je białymi chryzantemami. Możesz dodać szparagową paproć, która razem z "mamami" wygląda świetnie. Oczywiście, nie zapomnij o dynie. Najlepiej sprawdzają się tu dynie białe, ale zawsze można użyć pomarańczowych. Należy mieć tacę, na której można oprzeć wiadrę, a także wypchać je dużą ilością dyń i innych długich i smukłych przedmiotów.

Monogram twójj dyni

Fascynującym projektem dla Twojej kuchni jest dodanie monogramu do ogromnej dyni, którą masz. Zazwyczaj białe dynie świetnie nadają się do tego zadania, ponieważ mogą pomóc w podkreśleniu monogramu. Jednakże, dzięki odpowiednim kolorom i materiałom, można użyć pomarańczowych i sprawić, że będą one działać.

Jeśli nie możesz znaleźć białych dyń, ale masz już jakieś pomarańczowe gotowe, zawsze możesz je pomalować. Użyj gorącego kleju do przymocowania niektórych patyczków, kluczy lub czegokolwiek, co uważasz za odpowiednie dla tego projektu. Jeśli jesteś w nastroju na znacznie bardziej skomplikowany projekt, możesz wyrzeźbić pajęczynę na dyni i dodać monogram.

Dekorowanie kuchni za pomocą dyni to zabawa teksturami i kolorami. Piękno tego projektu polega na tym, że nie masz wielu kolorów do wykorzystania, więc nigdy nie możesz się pomylić.