Post

Zlewozmywaki marmurowe Glass Design

Firma Glass Design wprowadziła do swojego portfolio marmur przez trzy zlewozmywaki, dzięki szeroko zakrojonym badaniom i rozwojowi w zakresie wykorzystania materiałów tradycyjnych i nowej generacji oraz ich zastosowania w środowisku łazienkowym.

Piękno marmuru, elastycznego materiału wbrew pozorom, zostało uchwycone we wprowadzeniu nowych edycji Kool, Skyline i Xtreme. Walory estetyczne zlewozmywaków są podwyższone dzięki unikalnemu charakterowi każdego elementu. Żadne dwa zlewozmywaki nie są nigdy takie same dzięki szczególnym cechom marmuru, takim jak rozbieżności kolorystyczne i żyłkowe tworzone przez wydarzenia geologiczne na przestrzeni wieków.

Wybór Carrara, Calacatta i Nero Marquina był strategiczny zarówno ze względu na ich elegancję, jak i na ich znaczenie w kontekście aktualnych trendów.

Kool Max tonie w białym marmurze

Kool - kultowy produkt Glass Design charakteryzujący się niezwykłą sylwetką, która zchyla się do przodu z profilem obwiedniowym. Kształt ten, poza tym, że stanowi eleganckie rozwiązanie meblowe, robi wrażenie zarówno w minimalistycznych aranżacjach, jak i na meblach czy blatach z ograniczoną projekcją.

Zlewozmywak Skyline w białym marmurze Zlewozmywak Skyline w czarnym marmurze

Skyline - rozpoznawalny dzięki połączeniu objętości i przezroczystości, Skyline jest wynikiem doskonałego połączenia solidnej podstawy - nowo dostępnej w kolorze marmuru - i boków z 45° skosem w przezroczystym lub fumé.

Xtreme zlewozmywak w białym marmurze Xtreme zlewozmywak w czarnym marmurze

Xtreme - okrągła w formie i zakładająca jeszcze większe wrażenie wizualne w nowej wersji marmurowej podstawy, prostota obręczy, dmuchana ustami, świadczy o ponadczasowym kunszcie rzemieślniczym, synonimie Glass Design i kojarzonym ze zjawiskiem Made In Italy.