Post

Trendy 2020: Zmodernizowany marmur

Mamy jeszcze więcej trendów na 2020 r., którymi możemy się podzielić z Wami w związku z obchodami Narodowego Dnia Płytki! Ten tydzień przynosi współczesną interpretację klasycznego faworyta: płytka o wyglądzie marmuru.

Marmurowy wygląd i inne tradycyjnie inspirowane materiały ceramiczne dostosowują się do współczesnych stylów roku 2020. Zwykle postrzegane jako płytki podłogowe, wygląd marmuru jest luksusowym projektem, który można teraz znaleźć w dużych panelach i płytach porcelanowych, które są idealne na blaty, łazienki, ściany i inne. Zaintrygowany? My też jesteśmy zaintrygowani. Oto kilka oszałamiających przykładów z Instagram do dalszego zwiększenia swojego zainteresowania.

Srebrna płytka marmurowo-wyglądowa z silnymi żyłkami

Marzyłeś kiedyś o kąpieli w zaczarowanym lesie? Grube, narastające żyłki przypominają gałęzie drzew i nadają tej marmurowo wyglądającej płytce mistyczny srebrny odcień, który tworzy piękną oazę łazienkową.

Blat z białych płytek marmurowo-wyglądowych

Blaty z białym marmurem w wyglądzie blatów z porcelany to duża część tego, co czyni tę kuchnię tak imponującą. Subtelne żyłkowanie tworzy minimalistyczny wygląd i przyczynia się do całościowej białej kolorystyki.

Płytka wygląd zielonego marmuru

Jeśli "otherworldly" jest klimatem, którego szukasz, ten kafel może być dla ciebie. Obfite złote żyłki uderzają w piękny kontrast z błyszczącym zielonym tłem. Czujemy się prawie jakbyśmy obserwowali planetę z dużej wysokości.

Płytka z białym marmurem z czarnymi wiórkami

Dramatyczne zawirowania czarnych żyłek na tle rześkiego białego odcienia tworzą marmurową płytkę zaprojektowaną tak, aby pomóc Ci zatopić się w krześle i zatracić się w jego marzeń.

Cienkowłóknista, szara płytka marmurowo-wyglądowa

Cienkie, ostre żyły przecinają duże panele z płytek porcelanowych w różnych odcieniach szarości, tworząc charakterystyczny, kontemplacyjny nastrój.

Biała płytka marmurowo-wyglądowa z ponadwymiarowymi żyłkami

Te jasne i błyszczące białe płyty o wyglądzie marmuru dodają natychmiastowego światła i energii do każdej przestrzeni. Co za wspaniały wzrost produktywności - po prostu nie zgub się w ponadwymiarowej, szarej żylecie dopasowanej (lustrzanej) konstrukcji!

Marmurkowe spojrzenie na farbę

Dla bardziej graficznego ujęcia, ta płynna płytka o wyglądzie marmuru z pewnością zrobi trwałe wrażenie - zwłaszcza, że zawiera klasyczny niebieski, kolor Pantone 2020.

Biało-czarna płytka marmurowo-wyglądowa Combo

Nie możesz wybrać tylko jednego spojrzenia z marmuru? Nie ma potrzeby się ograniczać! Różne rodzaje marmuru mogą łączyć się z innymi wzorami marmuru i płytek ceramicznych, tworząc oszałamiające i niepowtarzalne otoczenie. Marmur cudownie zmodernizowanyZostawiamy tylko marmury na tych wspaniałych przykładach płytek ceramicznych o wyglądzie marmuru.