Post

Trendy 2020: Wyrafinowany wygląd naturalnego drewna

Nasze przedłużone obchody National Tile Day kontynuujemy z kolejnym trendem płytek 2020, ale w tym tygodniu trend nie jest nowym stylem. Naturalny wygląd drewna jest od lat podstawą w branży dachówkowej, a nawet jednym z trendów w 2019 roku.

W tym roku przyjmujemy inne podejście i patrzymy na wyrafinowany wygląd naturalnego drewna, który przenosi wystrój Twojego wnętrza na nowy poziom. Dzięki wszechstronności płytek ceramicznych i rozwijającej się technologii druku cyfrowego, płytki o wyglądzie drewna są dostępne w wielu kolorach, szczegółach i rozmiarach, jak pokazują te imponujące przykłady z Instagram.

Łazienki z płytek drewnopodobnych

Dzięki wodoodpornemu systemowi montażu płytek ceramicznych, wygląd drewna jest teraz tak samo mile widziany w łazience, jak w całym domu. Jaki styl wybierzesz? Ciemna, rustykalna płytka drewnopodobna na pierwszym zdjęciu i jasna, bielona płytka drewnopodobna na drugim, to obie oszałamiające opcje.

Płytka Wood-Look Outdoor

Kochasz szeroko otwarte przestrzenie? Kontynuuj drewniane kafelki z salonu tuż za tylnymi drzwiami. Ta szara, sprana płytka o wyglądzie drewna przypomina nam nawet nieco staromodny deptak, tworząc idealny nadmorski klimat dla strefy przy basenie.

Wygląd drewna parkietowego

Parkiety - lub mozaiki geometryczne - są pięknym wzorem dla wyglądu drewna. Uwielbiamy obydwa powyższe wzory parkietów, a w szczególności wariacje kolorystyczne we wzorach parkietów, ponieważ można w pełni docenić wszystkie indywidualne kształty, które składają się na mozaikę.

Unikalny wzór montażu płytek drewnopodobnych

Aby uzyskać jeszcze bardziej wyjątkowy wzór płytek, należy połączyć kreatywny wzór z różnicami kolorystycznymi. Przypadkowy układ trójkątnych płytek o wyglądzie drewna w odcieniach błękitu i szarości jest radosny i dynamiczny na pierwszym zdjęciu, a w drugim przypadku płytki o wyglądzie drewna w kolorze szewronu tworzą fakturę i zainteresowanie kolorystyczne dla ściany charakterystycznej.

Dachówka listwowa drewniano-lakietkowa

Listwowa płytka o wyglądzie drewna w tej łazience jest inspirowana wypełnionymi Meranti lasami tropikalnymi Azji Południowo-Wschodniej, które zapożyczają swoje ciepło i energię na zrównoważone płytki ceramiczne. 

Kombinezony płytek drewnopodobnych

Kolejna zaleta płytek o wyglądzie drewna: świetnie wyglądają z innymi stylami płytek, jak widać na zdjęciach powyżej. Możesz połączyć wygląd tego samego wzoru (jak na pierwszym zdjęciu), lub przejść od wyglądu drewna do zupełnie innego wzoru (jak na drugim). Kombinacje otwierają tak wiele możliwości!

Znajdź swój wygląd drewna

Wybierając drewnianą płytkę do domu, możesz teraz cieszyć się każdym stylem - kolorem, rozmiarem, kształtem i wzorem - możliwości są o wiele większe niż odcienie brązu. Znajdziesz tu prawie każdą płytkę drewnopodobną, jaką tylko możesz sobie wyobrazić!