Post

Bento i Hug by Kreoo

Kreoo prezentuje nowe produkty zaprojektowane przez Matteo Nunziati z marmurową umywalką nablatową, Bento (charakteryzującą się kompozycją pięciu wymiennych i wyjmowanych elementów marmurowych) oraz Hug Collection (składającą się ze skoordynowanej marmurowo-drewnianej wolnostojącej wanny i zlewu, z otwartymi i ukrytymi przedziałami).

Zlewozmywak Bento przywołuje ideę japońskiego bentō, kuwety wyposażonej w wewnętrzne przegrody do przechowywania żywności, która może być wykonana w różnych kształtach i z różnych materiałów i jest zawsze zapakowana, aby stworzyć estetycznie elegancką prezentację, badając kombinacje kolorów żywności i sposób ich schludnego rozmieszczenia.

Rewolucjonizując ideę umywalki, głównym elementem umywalki jest prostokątna miska zawierająca półkę, na której odbywa się przepływ wody, a trzy tacki pojemnikowe utrzymują akcesoria w porządku. Odpływ jest elegancko zamaskowany poprzez umieszczenie go pod tacą, skrywając tradycyjne skojarzenia z obiektem i podnosząc go do rangi nietypowego i innowacyjnego elementu aranżacji.

Bento dostępny jest w wykończeniach polerowanych lub matowych oraz w szerokiej gamie proponowanych materiałów, takich jak Grigio st Marie, Calacatta Carrara, Bianco del Re, Nero Marquina, Persian Grey, Calacatta Viola, Verde Ming. Również na życzenie, wszystkie marmury z katalogu Kreoo.

W kolekcji Hug marmur i drewno, wśród najszlachetniejszych materiałów naturalnych, zszyte z duszą sartoriala: solidność i połysk kamienia przywołuje uczucie ciepła i spokoju eukaliptusowego drewna, niezwykłego materiału do łazienki.

Żyły kamienia zbliżają się do żył frisé eukaliptusa, sugestywnego drewna figuralnego, tworząc dwa wolnostojące obiekty o niepowtarzalnych niuansach: eleganckie i funkcjonalne elementy wyposażenia charakteryzujące się ponadczasowym stylem, które razem dają poczucie jedności środowiska łazienki.

Zarówno w przypadku wanny, jak i zlewozmywaka wbudowane są przestrzenie mieszkalne, widoczne lub w przypadku zlewozmywaka również chowane, co optymalizuje jego wykorzystanie. Zlewozmywak posiada również komorę wewnętrzną. Elegancja i liniowość tych kształtów została zaprojektowana tak, aby można ją było łatwo określić zarówno w projektach hotelowych, jak i mieszkalnych.

Marmur jest dostępny w wykończeniu błyszczącym lub matowym, a gama proponowanych materiałów obejmuje Bianco del Re, Calacatta Carrara, Bianco Carrara, Grigio St. Marie, Pietra Gray, Travertine Silver, Nero Marquina i wszystkie inne marmury z katalogu na życzenie. Drewno jest dostępne w wariantach eukaliptusowych, fryzowych i orzechowych.