Post

Devon&Devon Double Kalos

Devon&Devon prezentuje Double Kalos, podwójną umywalkę z lustrem, która oferuje nowoczesne spojrzenie na wyrafinowane inspiracje retro i zaprojektowana przez Massimo Iosa Ghini.

Double Kalos to drugi produkt partnerstwa wprowadzonego na rynek w 2019 roku z wielkim bohaterem międzynarodowej architektury i designu: dla firmy, która od trzydziestu lat jest symbolem klasycznego i współczesnego projektowania domów.

Zainspirowany motywem przewodnim pary, projekt Double Kalos płynnie łączy dwie indywidualne umywalki Kalos (premiera na targach Cersaie 2019), ich okrągłe lustra również łączą się, tworząc zupełnie nowy, zrównoważony kształt.

Duże podwójne lustro podąża za profilem umywalek i jest montowane bezpośrednio na ścianie w celu optymalnego czyszczenia i konserwacji. Na życzenie, lustro może być podświetlane diodami LED, które zgodnie z profilem podkreślają ekskluzywność jego wzornictwa.

Korpus Double Kalos jest wykonany z White Tec, materiału kompozytowego zaprojektowanego i wyprodukowanego wyłącznie dla firmy Devon&Devon w celu zagwarantowania maksymalnej odporności na uderzenia i przestrzegania najwyższych standardów jakości i zrównoważonego rozwoju.

Koncepcja kolekcji Kalos opiera się na obserwacji świata botanicznego: estetyka basenów montowanych na kolumnach przywołuje zachęcające, kręte kształty płatków kwiatów, zaprojektowane z natury w celu przyciągania rosy w kierunku ich środka i łodygi.

Devon&Devon został założony we Florencji w 1989 roku i produkuje ekskluzywne kolekcje dla domu i łazienki na cały świat. Wszystkie produkty Devon&Devon są zaprojektowane tak, aby oferować najlepsze rozwiązania spełniające potrzeby klientów, a także profesjonalistów w dziedzinie architektury i wyposażenia wnętrz, dla których firma oferuje ekskluzywne usługi projektowe szyte na miarę.