Post

Kolor roku Pantone 2020: klasyczny niebieski

Pantone ogłosił swój kolor roku 2020, a my nie mogliśmy być bardziej zadowoleni z wyboru: klasyczny niebieski. "Wprowadzając spokój, pewność siebie i połączenie, ten trwały niebieski odcień podkreśla nasze pragnienie niezawodnego i stabilnego fundamentu, na którym będziemy mogli budować, przekraczając próg w nową erę". Pantone Ten ponadczasowy niebieski sugeruje świat w jego najlepszym dniu, niebo o zmierzchu, prowokując poczucie spokoju, spokoju i odpoczynku. Po prostu elegancki i elegancko prosty, klasyczny błękit nadaje się do szerokiej gamy przestrzeni i materiałów - w tym także do płytek ceramicznych.

Klasyczna niebieska płytka już pojawia się na Instagramie, a my dzielimy się naszymi ulubionymi kafelkami, aby wypędzić Cię w nową dekadę.

Klasyczna niebieska siatka płytek

Od czego lepiej zacząć niż od klasycznej siatki z płytek w klasycznym niebieskim kolorze? Ten wzór płytek udowadnia, że prostota może stworzyć odważne tło dla wyrazistej bieli i popsów innych kolorów. 

Klasyczna płytka Niebieska kwadratowa

Przy kompensowaniu standardowego wzoru siatki, ten kwadratowy, biegnący wzór płytek ceramicznych zmienia również odcienie niebieskiego, tworząc subtelny, ale unikalny wzór.

Klasyczna płytka z niebieską przegrzebką

Klasyczne niebieskie pary doskonale komponują się z innymi odcieniami błękitu i łupanym wzorem płytek ceramicznych, tworząc zabawny, niepowtarzalny kuchenny backsplash z płytek ceramicznych.

Klasyczna niebieska płytka sześciokątna

Patrzymy na sześciokątne płytki czy diamentowe? Wzór na tej klasycznej niebieskiej sześciokątnej płytce ceramicznej sprawia, że zastanawiamy się (i podziwiamy piękną podłogę z płytek!).

Klasyczna niebieska płytka jodełkowa

Biała fuga na tej lewoskrętnej płytce jodełkowej wystaje na klasyczną niebieską płytkę ceramiczną, zwracając uwagę na ten twórczy design backsplash.

Klasyczny niebieski kwiatowy wzór płytek

Połączenie stonowanego klasycznego błękitu z kwiatowym wzorem płytek tworzy urokliwy wzór, od którego nie możemy oderwać oczu.

Klasyczny wzór płytek w niebieski diament

Błękitno-biały wzór płytek diamentowych na tych kwadratowych płytkach tworzy graficzną śmiałość tego prysznica, pięknie skontrastowaną z niedopowiedzianą białą podłogą z płytek ceramicznych o wyglądzie marmuru. Złote akcenty zapewniają perfekcyjne wykończenie.

Klasyczny wzór płytek Blue Cube

Klasyczne niebieskie szafki sprawiają, że niebieskie płytki wyskakują z tego przesuwającego się grzbietu płytek. Spójrz jeszcze raz i zobacz efekt sześcianu 3D! Te diamentowe płytki przechodzą z białej płytki metra, a następnie ponownie przechodzą z wzoru sześcianu do białej ściany, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju wystrój kuchni.

Geometryczny klasyczny niebieski wzór płytek

Czyste linie równoważą ten styl łazienki, który zawiera kremowe, szare i klasyczne niebieskie płytki w geometrycznych kształtach zainstalowane w przypadkowy wzór. 

Klasyczna niebieska płytka metra Backsplash

Klasyczny błękit i płyta w metrze mogły być wykonane dla siebie nawzajem, a przynajmniej ta kuchnia tak nam się wydaje. Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś, to biały i klasyczny niebieski są idealnym połączeniem kolorów, tworzącym ostry kontrast i czysty wygląd.

Klasyczna niebieska Płytka prostokątna

Relaksujący kolor dla relaksującej przestrzeni - wanna i muza. 

Mamy (klasycznego) Bluesa

Jesteśmy już zakochani w kolorze Pantone 2020 i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć więcej klasycznych niebieskich wzorów płytek w ciągu najbliższych miesięcy. Wyczuwamy, że dzięki temu kolorowi niebo jest limitem. Co o tym sądzisz?