Post

Instabilelab do łazienek

Instabilelab poświęcił całą sekcję swojej wyjątkowej grafiki i niesamowitych efektów dla środowiska łazienki. Jego szeroka gama grafiki może być zastosowana na sufitach, podłogach i na akcesoriach, takich jak lampy i dywany.

Każdy rodzaj grafiki, od najprostszej do najbardziej niezwykłej i nieodwracalnej, ma za zadanie zadziwiać, angażować i sprawiać, że widz marzy o tym, aby znajdowały się one w pewnym sensie w równoległym wymiarze. Możliwe jest zastosowanie grafiki w niektórych specyficznych obszarach łazienki lub stworzenie "totalnego wyglądu" dla uzyskania wciągającego efektu wizualnego.

Tapety Instabilelab są dostępne z różnymi tkaninami, dzięki czemu idealnie nadają się do różnych obszarów w łazience. Fibratex jest idealny do wilgotnych miejsc, takich jak prysznic, Texfloor pokrywa podłogę, lampy mogą być pokryte pięknym światłem, a nawet dywaniki są pokryte wykładziną dywanową. Wszystkie te elementy mogą być używane w środowisku łazienkowym pojedynczo lub razem, tworząc projekt Custom-me, gdzie każda podłoga, ściana, sufit lub przedmiot jest projektem, który trwa bez przerwy, aby uzyskać jeszcze bardziej spektakularny efekt.

Instabilelab przekroczył granice zastosowania tapety, którą teraz projektuje również z myślą o kontinuum graficznym osiągalnym dzięki serii produktów i aplikacji dedykowanych tym, którzy chcą stworzyć coś naprawdę oryginalnego.

Projekty Instabilelab wynikają z chęci tworzenia zawsze najbardziej oryginalnych, odmiennych i ekskluzywnych środowisk, o dużym wpływie wizualnym. Instabilelab uwielbia wyzwania i rewolucję powszechnego standardu wykładzin ściennych, popychając się zawsze poza granice emocjonujących, nieodpartych i nieoczekiwanych projektów, mających na celu zaskoczenie i urzeknięcie publiczności.