Post

Co oznacza dla ciebie #beingathome?

To właśnie to szczególne uczucie mamy tylko wtedy, gdy jesteśmy w domu - #beatingathome jest czymś więcej niż tylko poczuciem komfortu i bezpieczeństwa. Właściwie, bycie w domu to bycie w zgodzie z samym sobą. Twoja osobowość, twoja sympatia, twoja miłość i pragnienie. Ponadto, #beingathome jest miejscem, w którym wyrażamy siebie w pełni. Jesteśmy, kim jesteśmy, jesteśmy w pełni obecni, kreatywni, zrelaksowani i wolni od ograniczeń społecznych. Jestem stanowczym zwolennikiem mocy pięknego domu. Takiego, który mówi do ciebie. Tak więc, aby odczuwać wszystkie te uczucia, myślę, że potrzebny jest wam osobisty i piękny dom. Niemieckie stowarzyszenie przemysłu meblowego VDM ogłasza konkurs fotograficzny, aby uczcić uczucie #beingathome. Jestem zaszczycony, że mogę być jednym z dziewięciu europejskich blogerów, którzy współorganizują ten konkurs i uczestniczą w nim jako członek jury. Ale pozwólcie, że przedstawię wam wszystkie szczegóły.

Ten konkurs fotograficzny zaprasza WSZYSTKICH z Was, bez względu na to gdzie mieszkacie, do przyłączenia się i pokazania nam co #beingathome znaczy dla Was. Od dziś macie dwa tygodnie (do 18 sierpnia 2019 r. do północy czasu środkowoeuropejskiego) na podzielenie się zdjęciem, które pokazuje to uczucie. Aby to ułatwić, zdefiniowano dziesięć kategorii wraz z jednym kawałkiem niemieckiego projektu mebli, który będzie nagrodą dla zwycięzcy każdej kategorii:

  1. Outdoor Living. Nagroda: Misa "Rytuał SK 07" autorstwa Janusza Tiny Spaces. Nagroda: Lampa stołowa "Super Light" w kolorze czarnym autorstwa Bordbara Przedpokój - wejście do Twojego domu. Nagroda: Szafa 'Line' w jednym z trzech kolorów autorstwa Schönbuch Kitchen Lover. Nagroda: Lampa 'Fabella' w kolorze białym autorstwa Caussa Relaxed Sleeping. Nagroda: Stolik nocny "Pfeife" autorstwa Vitamin Design Salon - moje prywatne schronienie. Nagroda: Stołek 'Rolf Benz 953' w antracycie autorstwa Rolfa Benza Łazienka - prywatna oaza wellness. Nagroda: Półka 'L-Cube' w wybranym przez Państwa wykończeniu autorstwa Duravit Living with kids. Nagroda: Stołek "Birdy" w kolorze niebieskim autorstwa Hülsta Praca w domu. Nagroda: Free swing chair in white/green by Tojo Inne formy życia (np. kabina, przyczepa itp.). Nagroda: Sidetable "S18" autorstwa Thoneta

Każdy uczestnik może dołączyć do jednej kategorii z jednym zdjęciem, co oznacza, że możesz wziąć udział z maksymalnie 10 zdjęciami. Następnie jury wybierze zwycięzcę każdej z kategorii, a jeśli wygrasz, otrzymasz nagrodę! Pozwól, że powiem Ci co Cię czeka. Każdy zwycięzca otrzyma następującą nagrodę:

  • Jeden mebel od niemieckiego producenta mebli w zależności od kategorii (patrz lista kategorii i zdjęć) Dwa bilety plus jeden nocleg na wystawę imm cologne 2020 Integracja Państwa zwycięskiego zdjęcia na wystawie imm 2020 w Kolonii Integracja Państwa zwycięskiego zdjęcia w "Deutsches Design Buch 2020" (niemiecka książka projektowa 2020)

Więc teraz, co dokładnie musisz zrobić? To jest proste! Po prostu podziel się jednym zdjęciem dla jednej z wyżej wymienionych kategorii, pokazującym co oznacza dla Ciebie #beingathome (jak już wspomniałem możesz również wysłać/podzielić się jednym zdjęciem na kategorię, więc w sumie 10 zdjęć). Udostępnij zdjęcie na swoim kanale Instagram za pomocą hashtagów. Dodatkowo wyślij swoje zdjęcie (w 300 dpi) z następującymi informacjami:

  • Nazwa kategorii dla Twojego zdjęcia Twoje pełne imię i nazwisko Twoje urodziny (musisz mieć 18 lat +) Twój kraj zamieszkania Numer telefonu i adres e-mail Twoje uchwyty/nazwiska w mediach społecznościowych (np. na Instagram, Facebook itp.)

Jako uczestnik konkursu fotograficznego, proszę przejść i polubić stronę konkursu na Facebooku i śledzić kanał Instagram i/lub Twitter, cokolwiek wolisz lub używasz.

Wystarczy powiedzieć! Teraz dostać swój smartfon lub aparat fotograficzny i pstryknięcie to uczucie #beingathome dla jednego z 10 kategorii. A jeśli jesteś jednym z 10 szczęśliwych zwycięzców, spotkamy się na imm 2021 w Kolonii, Niemcy, może! Jak fajnie by to było! Nie mogę się doczekać, aż zobaczę, czym się wszyscy podzielicie! Powodzenia!