Post

Kolekcja umywalek Kaldewei Coordinated Colours

Kolekcja Kaldewei Coordinated Colours to ponad 850 alternatyw dla białej umywalki, wzbogaconych o nowe, wyszukane, matowe kolory, zaprezentowane w tym roku na targach ISH.

Rozszerzając Kolekcję Kolorów Koordynowanych na segment umywalek, Kaldewei otwiera nowe możliwości kreowania łazienek marzeń: obok standardowych kolorów łazienkowych architekci, projektanci i inwestorzy mogą teraz wybierać spośród ośmiu ekskluzywnych matowych kolorów umywalek producenta premium.

Ekskluzywne odcienie kolekcji Kaldewei Coordinated Colours podkreślają wyjątkowy charakter rozwiązań łazienkowych we wszystkich liniach wzorniczych Kaldewei i dopasowują umywalki, wanny i powierzchnie prysznicowe do każdej kolorystyki łazienki.

Kolorowe, emaliowane umywalki podkreślają przestrzeń dzięki harmonijnej grze odcieni. W matowych szarościach, delikatnych kremach lub wyrafinowanej czerni świata kolorów Kaldewei mogą one stanowić efektowny kontrast dla mebli łazienkowych lub w przypadku umywalek ściennych dyskretnie wyróżniać się na tle podłogi i ścian.

umywalka

Minimalistyczna elegancja umywalki Cono i ikona designu Miena, którą można postawić na blacie, są na przykład idealne do małych łazienek. Obie umywalki oferują przestrzeń do przechowywania bez kompromisu dla wysokiej klasy wzornictwa. Umywalki z serii Puro design są niezwykle wszechstronne. Od kompaktowej umywalki pojedynczej po podwójną umywalkę z przestronnym wnętrzem - Kaldewei oferuje rozwiązanie dla każdego typu łazienki, łącząc najwyższej klasy design z wyjątkową funkcjonalnością.

Kaldewei współpracuje z renomowanymi międzynarodowymi firmami projektowymi i otrzymał ponad 150 nagród. Za wyjątkowe zarządzanie marką, Kaldewei został doceniony złotą nagrodą German Brand Award. W 2018 roku rozpoczęto długoterminowe partnerstwo z WWF, organizacją zajmującą się ochroną przyrody i środowiska. Kaldewei wspiera program ochrony mórz WWF, który poświęcony jest redukcji odpadów z tworzyw sztucznych w oceanach.